Nejkrásnější maxišaty na pláž i večírek!

Nosily se předloni, loni, nosí se i letos a s největší pravděpodobností i v nadcházejících letech. Málokterý kousek je tak klasický jako maxišaty, bez nichž si většina žen ani nedokáže představit léto. Máte na ně zálusk i vy? Vybraly jsme pro vás ty, ve kterých se stanete královnou pláže i každého letního večírku. 

Natáhnete je a jdete! Tak jednoduché. Dlouhé šaty jsou samy o sobě tak výrazné, že už většinou stačí přidat nějaký šperk a celý outfit je hotový. Boty v tomto případě hrají tak trochu druhé housle, protože nejsou příliš vidět. Ale to neznamená, že si při jejich výběru nedáte záležet. Skvěle k maxišatům pasují sandálky všeho druhu, ať už klasické páskové na ploché podrážce, nebo gladiátorky, na podpatku či na klínu. Poslední dvě varianty jsou ideální především pro malé ženy, které budou v šatech až na zem působit ještě menší. Na pláži to ale samozřejmě nikdo neřeší.

A proč je vlastně tak milujeme? To je jednoduché. Sluší totiž všem. Snadno v nich schováte silnější stehna, větší zadek, vystouplé bříško a také neopálené nohy, které zkraje léta ještě nestihly nachytat dostatek bronzu. A to už je dost důvodů k lásce na první pohled, nemyslíte?

V záplavě květin

Letošních výrazných trendů je hned několik, a tak máte opravdu z čeho vybírat. Prim hrají naprosto nepřekvapivě květinové potisky všeho druhu. Následovat aktuální hity budete také v šatech s odhalenými rameny, ozdobnými třásněmi, volánky nebo špagetovými ramínky. Je opravdu z čeho vybírat, a většina obchodů už navíc odstartovala letní slevy. Novou posilu do vašeho šatníku si tak můžete pořídit za skvělou cenu. A třeba zbude i na nové boty!

Inspiraci před nákupy najdete v naší fotogalerii: