5 stylových účesů, které budou v kurzu na podzim!

Přemýšlíte nad tím, že by to po létě chtělo nějakou změnu? Ukážeme vám pět účesů, které budou už za pár týdnů v kurzu. Vybere si určitě každá z vás!

Zkrácený bob

Bob neboli mikádo, které končí pár centimetrů nad rameny, se vrací v lehce upravené podobě. Na podzim bude v kurzu ještě o něco kratší. S předstihem ho nosí například herečky Emma Roberts nebo Sarah Paulson, kterým díky němu krásně vyniknou výrazné rysy v obličeji.

Uhlazený drdol

Podle nadcházejících vlasových trendů už brzy odzvoní ledabylým drdolům. Do popředí se znovu dostává vysoko postavený a precizně uhlazený drdol. Ovšem rozhodně ho netupírujte. Měl by mít co nejmenší objem. Inspiraci najdete třeba u modelky Belly Hadid nebo herečky Kate Mary.

Elegantní cop

Pokud si nejste jistá, že by vám vysoko posazený drdol slušel, třeba vás zaujme naopak nízko posazený cop. Oproti drdolům jsou v kurzu copy, které jsou ledabylé. Takový účes už dříve nosila třeba Blake Lively nebo Sarah Michelle Gellar.

Trvalá

Nebojte se! Od 90. let se technika dělání trvalé dost posunula, takže rozhodně neodejdete z kadeřnictví s afrem, jako svého času nosila Tina Turner. Dnes vám trvalá zajistí přirozeně zvlněné vlasy, díky kterým nemusíte trávit čas kulmováním. Mít účes jako herečka Emma Stone nebo Jennifer Lawrence a ještě bez práce, to zní skvěle, nemyslíte?

Inspirace 60. lety

Dokonale uhlazený nadýchaný účes s konečky natočenými ven nebo dovnitř. Tak přesně tento elegantní účes z 60. let se opět vrací. Snadno ho vytvoříte ze stejně dlouhého mikáda, jako nosí zpěvačka Zendaya, ale i z polodlouhých vlasů, jaké má herečka Lily Collins.