Styl Karolíny Plíškové: Jak jí to slušelo na svatbě a jak se obléká v civilu?

Tenistka Karolína Plíšková včera řekla "ano" svému snoubenci a manažerovi Michalovi Hrdličkovi. Svatby, která proběhla v Monaku, se zúčastnila jen rodina a nejbližší přátelé. Jak to nevěstě, kterou známe především ve sportovním tílku a tenisové sukni, slušelo?

Karolínin svatební look byl perfektní. Nevěsta oblékla čistě bílé splývavé šaty antického střihu s asymetricky řešeným vrškem a odhalenými zády. Vysoké a štíhlé tenistce šaty sedly jako ulité. Romantický účes i střídmé, přesto velmi efektní líčení dokonale korespondovaly se stylem svatebních šatů. Troufáme si říct, že takhle krásná a dokonale sladěná Karolína ještě nikdy nebyla.

Jsme svoji ❤️ Mr. & Mrs. Hrdličkovi 👰🏼🤵🏽

Příspěvek sdílený Michal Hrdlička (@michal_hrdlicka),Čec 19, 2018 v 9:01 PDT

Šestou nejlepší tenistku světa známe nejčastěji ve sportovním oblečení. I mimo kurty je jí sportovní styl velmi blízký. Ráda nosí džíny, pohodlná trička a tenisky.

Have a great sunday!🐾

Příspěvek sdílený Karolina Pliskova (@karolinapliskova),Čen 10, 2018 v 2:43 PDT

Pochopitelně i v životě tenistky nastanou další chvíle kromě svatby, kdy si dress code žádá slavnostní róbu. V tomto případě sáhne nejčastěji po černé, bílé a nebo kombinaci obou zmiňovaných barev. Nebojí se odvážnějších modelů, ale s většinou událostí se vypořádá se ctí.

Pro určité příležitosti, kam se džíny nehodí a v dlouhých šatech by byla, jak se říká, overdressed, volí pohodlné dívčí koktejlky.

Great event in @crownresorts 👑 @dolcegabbana @hublot #ausopen

Příspěvek sdílený Karolina Pliskova (@karolinapliskova),Led 17, 2018 v 2:18 PST

Na Karolínin styl se podívejte do galerie: