Spočítejte si vaše osudové číslo a zjistěte, v jaké oblasti vás čeká uznání! | Ženy.cz
 


Spočítejte si vaše osudové číslo a zjistěte, v jaké oblasti vás čeká uznání!

18. října 2020 • 06:00
 • Osudové číslo je důležitou složkou v našem životě, můžeme zjistit naše poslání a ponaučení, schopnosti nebo nadání. Pomůže nám ve věcech, které bychom na sobě měli zlepšit. Spočítejte si vaše osudové číslo pomocí vašeho data narození. 

  Výpočet osudového čísla

  Číslo osudu spočítáte z data narození jednoduše tak, že budete sčítat všechna čísla svého data narození tak dlouho, dokud nedostanete jednociferné číslo. Právě to je pak vaším osudovým číslem.

  Příklad:

  Pro jedince narozeného 1.1.1960 by výpočet osudového čísla vypadal takto:

  1 + 1 + 1 + 9 + 6 + 0 = 18

  A dále:

  1 + 8 = 9

  Osudové číslo je tedy v tomto případě devítka.

 • Číslo osudu 1

  ... ... Autor: shutterstock.com
  Jedničky se učí pomocí zážitků. Dosáhnou svého cíle pouze v případě, že se jim podaří uvést teorii do praxe. Akčnost a odvaha jsou od jedniček přímo vyžadovány. Dobuďte svět. Můžete a také to dokážete! Váš duch (rádce v cestě) předstihne všechny ostatní.

 • Číslo osudu 2

  ... ... Autor: shutterstock.com
  Váhavost a nemožnost seberealizace pro vás znamenají ztrátu energie. Rozhodněte se proto ve svém životě pro určitý směr a držte se ho. Aby se vám dostalo uznání a abyste měli pocit, že jste výjimeční, snažte se pomáhat druhým a bojujte za ně. Milujete pocit, že jste potřební, a přitom se chcete líbit všem. Tento syndrom v sobě ukrývá plusy i minusy. Nezapomeňte prosadit také sami sebe!

 • Číslo osudu 3

  ... ... Autor: shutterstock.com

  Trojka netouží jen po chvále a obdivu, ale především po opravdové lásce. Doufá, že ji získá prací. Neměla by ji ale pouze očekávat zvenčí, nýbrž také dávat. Trojky, nechte volný průběh svým pocitům. Nejen vaše vnější stránka je důležitá, ale také ta vnitřní. Najděte sami sebe, naučte se vyjádřit a realizovat. 

 • Číslo osudu 4

  ... ... Autor: shutterstock.com

  Čtyřky stojí nohama pevně na zemi a jistota je pro ně důležitější než jakékoli riziko. V životě mají zcela jasné úkoly se zřetelem na zaměstnání a okolí. Přemýšlejte nad svými utkvělými hlavními zásadami a uvolněte se, protože s tvrdohlavostí nedojde člověk příliš daleko.Vnitřní radost najdete tím, že odhodíte všechny své mentální zábrany a omezíte neustálé přemýšlení nad jistotami.

 • Číslo osudu 5

  ... ... Autor: shutterstock.com

  Definicí čísla 5 je svoboda a komunikace. Pětky jsou temperamentní, k životu přistupují kladně a dokáží dobře vnímat svoje vnitřní pocity, a proto by se měly snažit jednat ve shodě s nimi, protože tato cesta vede k sebeurčení a přináší do života skutečnou svobodu. Jen díky spojení s vlastním já dosáhnete vytyčeného cíle.

 • Číslo osudu 6

  ... ... Autor: shutterstock.com

  Šestky se umí prosadit, milují harmonii, svobodu, pravdu a spravedlnost. Dokážou velmi dobře odhadnout lidi a situace, jen se musí vyvarovat příliš unáhlených závěrů. Nesmyslné starosti stojí pouze vaši vlastní sílu, učte se především ze situací a událostí v rodině a čiňte svá vlastní rozhodnutí bez toho, aniž byste se museli ptát někoho na radu.

 • Číslo osudu 7

  ... ... Autor: shutterstock.com

  Sedmička je číslem mystiky a naplnění života. Touží po tom, aby byli všichni v jejím okolí šťastni, ale zároveň bývá často uzavřena do sebe. Věřte svým snům a představám. Spoléhejte na svou intuici, tak dospějete k velké moudrosti. Vaše úkoly spočívají v překonání strachu ze samoty a selhání.  Naučte se být sami sebou a necítit se přitom opuštěně, musíte cítit a vnímat sebe samé.

 • Číslo osudu 8

  ... ... Autor: shutterstock.com

  Osmičky usilují o blahobyt a uznání, mají šťastnou ruku při spekulacích a finančních záležitostech a chtějí být perfektní jak u sebe, tak i v očích ostatních. Osmičky mají vysoká očekávání a chtějí ve svém životě získat hodně zkušeností, aby mohly postupovat dopředu. Žijte svou přirozenou silou a přestaňte manipulovat s ostatními. Překonejte své předsudky a snažte se postupovat trpělivě. Nemusíte mít všechno pod kontrolou!

 • Číslo osudu 9

  ... ... Autor: shutterstock.com

  Devítka je číslem univerzální lásky a jejím cílem je perfekcionismus a zdokonalování. Skutečné štěstí pociťují ve službách blízkým a mají více citu pro ostatní než pro sebe. Převeďte své sklony starat se o ostatní na sebe. Mějte se rádi! Cvičte se v trpělivosti a mějte před očima jasný cíl. Zacházejte sami se sebou s láskou a poslouchejte své tělo. Dopřejte si pauzu a ponořte se do vnitřního klidu.

   

  Velká kniha numerologie, Editha Wüstová a Sabine Schieferleová, vydalo nakladatelství Grada, 379 Kč Velká kniha numerologie, Editha Wüstová a Sabine Schieferleová, vydalo nakladatelství Grada, 379 Kč Autor: archiv firem

  Další numerologické výklady své osobnosti naleznete v knize Edithy Wüstové a Sabine Schieferleové Velká kniha numerologie, kterou vydalo nakladatelství Grada.

Autor: luh,brig
Klíčová slova:  horoskop
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy