Fashion & beauty news: Zuzana Kubíčková otevírá nový salon, Phoebe Philo se vrací

5 min čtení

5 min čtení

Éterem sice zrovna rezonuje valentýnská oslava zamilovanosti, módní a beauty svět toho v únoru ale nabízí mnohem víc. Připravili jsme pro vás seznam klíčových událostí a novinek, které by vám v následujících týdnech neměly utéct – zajít můžete třeba do nově otevřeného salonu jedné z nejúspěšnějších českých návrhářek současnosti, případně se můžete svézt na vlně rozvernosti a hravosti v nové kolekci slavné skateboardové značky.

Velký návrat velké návrhářky: Phoebe Philo je zpátky

Čekání je u konce! Britská návrhářka Phoebe Philo, která dříve působila na pozici kreativní ředitelky Chloé a později Céline, odhalí v září 2023 svou první kolekci pro vlastní značku. Zájemci se mohou na webu phoebephilo.com registrovat od července 2023 – díky tomu získají přístup k novinkám jako první. Philo se během svého dlouholetého působení v módní branži zapsala jako geniální designérka, která umí osobitým způsobem propojit minimalistickou estetiku s ženskostí, praktičností a nositelností.

V roce 2017 se ovšem nečekaně stáhla do ústraní. Dlouho se spekulovalo, že se dříve či později musí objevit na nové pozici kreativní ředitelky jednoho ze slavných módních domů, ale po Philo se doslova slehla zem. Nejistotu nakonec na začátku letošního roku prolomily zvěsti, že návrhářka nabírá nové designéry a že se věci konečně zase dávají do pohybu. V době neustálých změn napříč módním byznysem se tak velký návrat velké ženy zdá být přesně tím potřebným novým impulzem, který fashion sféra potřebuje.

Loading

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>