...

... Zdroj: iStock.com

Žijete svůj život v telefonu, nebo v realitě? Proč nás videa a fotky ochuzují? Odpovídá Honza Vojtko

Máte mobil plný selfíček ze zajímavých výletů, videí z koncertů a různých party a dalších vzpomínek? Víte ale, že jejich pořizování a natáčení ve skutečnosti ochuzují váš život? Proč, to už vysvětlí párový terapeut a kouč Honza Vojtko.

Mít v telefonu fotoalbum a probírat se vzpomínkami je fajn věc. Jenže vytahovat telefon z kapsy a snažit se zaznamenat každou příležitost už zase tak fajn není. Vědecké důkazy hovoří jasně: Sledováním světa skrz displaye našich telefonů se o spoustu věcí ochuzujeme. Víc vysvětlí ve videu párový terapeut, lektor a kouč Honza Vojtko.

Honza Vojtko tu je pro vás každý den! Probrali jsme, co dělat, když nesedne první rande. Když víte, že kamarádku podvádí partner, kdy má cenu zachraňovat vztah nebo kdy může fungovat vztah otevřený. Příště vás čekají seznamovací hry, jak poznat opravdový vztah, proč je těžké říct „miluji tě“ nebo proč se váš partner bojí závazků. A spoustu dalšího. Každý všední den následující dva měsíce sledujte Vztahy Honzy Vojtka a najděte odpověď na to, co vás nejvíce zajímá.

Terapie sdílením jako seriál

O současných vztazích je nový díl seriálu Terapie sdílením, který vznikl ve spolupráci s Mall.tv. Jeho hlavním námětem jsou smsky a vztahy. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů a objevily se na Instagramu Terapie sdílením.

Doporučujeme

Načíst další články