...

... Zdroj: iStock.com

Jak odmítnout rande a neurazit? Odpovídá Honza Vojtko

Máte pozvání na rande, skvělé, jen to má jeden háček: Vy prostě víte, že dotyčný vás ani trochu nepřitahuje. Jak ho odmítnout, aby mu člověk zbytečně neublížil? Odpovídá párový terapeut a kouč Honza Vojtko. 

Máte pozvání na rande, jenže máte také jasno: Tenhle člověk vás vůbec nepřitahuje. Jak mu to citlivě říct? Je to lepší osobně, nebo přes telefon? Jak moc je potřeba říkat důvody a není lepší lhát? V úvodním videu odpoví párový terapeut, lektor a kouč Honza Vojtko.

Honza Vojtko tu pro vás bude i dál! Probrali jsme, co dělat, když víte, že kamarádku podvádí partner, kdy má cenu zachraňovat vztah nebo kdy může fungovat vztah otevřený. Příště vás čekají seznamovací hry, jak poznat opravdový vztah, proč je těžké říct „miluji tě“ nebo proč se váš partner bojí závazků. A spoustu dalšího. Každý všední den následující dva měsíce sledujte Vztahy Honzy Vojtka a najděte odpověď na to, co vás nejvíce zajímá.

Terapie sdílením jako seriál

O současných vztazích je nový díl seriálu Terapie sdílením, který vznikl ve spolupráci s Mall.tv. Jeho hlavním námětem jsou smsky a vztahy. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů a objevily se na Instagramu Terapie sdílením.