Všechny druhy rozkoše: Nechte se vynést do sedmého nebe!

28. května 2017 • 08:00
 • Všechny druhy rozkoše: Nechte se vynést do sedmého nebe!

  Podle sexuologů české ženy ve více jak dvou třetinách případů předstírají orgasmus. Alespoň občas. Na internetu dokonce narazíte na články, které vám krok po kroku vysvětlují, jak jej co nejlépe zahrát. Nebylo by lepší zvolit spíše opačnou taktiku? 

  Pro mnoho žen je sex jednou z nejdůležitějších věcí ve vztahu a muži to nemají jinak. Jestli tedy v tomto směru něco neklape, může to pomalu, ale jistě vést ke konci vztahu. Ne přímou cestou, ale skrze nevěry a milostná škobrtnutí. Nebylo by tedy lepší místo předstírané rozkoše na ní skutečně trochu zapracovat? Naštěstí neexistuje pouze jedna, pokud jí tedy nemůžete dosáhnout, vyzkoušejte některou z dalších. 

 • Bradavkový orgasmus

  Zatímco některé věci logicky nevysvětlíte, bradavkový orgasmus ano. Vědci zjistili, že stimulací této oblasti se v mozku aktivuje zóna genitální smyslové mozkové kůry. Je to přesně ta stejná zóna, která se aktivuje při dráždění pahorku lásky, vagíny a děložního čípku. Samozřejmě tohoto druhu rozkoše nemusí dosáhnout všechny ženy. Záleží, jak moc citlivá ňadra máte.

  Jak si správně vybrat podprsenku? Jak si správně vybrat podprsenku? Autor: Pexels.com
 • Zóna slasti

  Znáte svoji erotogenní zónu? Pokud ne, je nejvyšší čas ji najít! Většina žen ji má na krku, šíji nebo třeba podkolenních jamkách. A při dráždění a laskání vás může chlap přivést na pokraj blaha i tímto způsobem. Chce to jen trpělivost a nebát se objevovat. Pokud váš milý neví, kde hledat, nebojte se ho navést. 

  Někdy vás k naprosté slasti dovede i laskání třeba krku Někdy vás k naprosté slasti dovede i laskání třeba krku Autor: Shutterstock
 • Klasika

  Tento druh vzrušení zná asi většina žen anebo možná spíše právě na něj tolik spoléhají a když jej nejsou schopny dosáhnout, zlomí nad svým sexuálním životem hůl. Jde o klasický orgasmus, kdy do ženy muž pronikne a dráždí jí poševní stěny zevnitř k břichu. 

  Nebojte se říct svému partnerovi, co se vám líbí Nebojte se říct svému partnerovi, co se vám líbí Autor: Shutterstock
 • Pahorek slasti

  Nejjednodušším způsobem, jak se dostat na naprostý vrchol, je právě stimulací klitorisu. Ústí sem totiž na osm tisíc nervových zakončení. I přesto se na něj občas při milostných souzněních zapomíná, přitom způsobů, jak si skrze něj přivodit slast, je nespočet. Navíc je to jedna z cest, jak si žena může udělat dobře sama sobě. 

  Krásné tělo nemusíte mít jen díky posilovně Krásné tělo nemusíte mít jen díky posilovně Autor: Shutterstock
 • Velký orgasmus

  Pro některé je to pouze mýtus, jiné šťastlivé moc dobře vědí, o čem je řeč. O vzrušení, kterého dosáhnete, pokud najdete svůj bod G. Podle některých odborníků je to pouze mýtus, ale o čem by pak mluvily ty ženy, které jej skutečně zažily? Podle všeho se má nacházet na přední straně poševní stěny. Můžete si tedy s partnerem zahrát hru, kdo jej dříve najde, zda vy sama, nebo on. 

  Důležité je říct si, co se vám vzájemně líbí Důležité je říct si, co se vám vzájemně líbí Autor: Shutterstock
 • Zakázaná oblast

  Možná je to pro vás zakázaná zóna. Pokud ale chcete vyzkoušet něco nového, nalaďte se jednou na tuto notu a vyzkoušejte to. Samozřejmě se na to musíte pořádně připravit. Když ale všechno klapne, jak má, zažijete výbuch slasti. Kolem konečníku se nachází spousta nervových zakončení, proto občas postačí i jemné dráždění ústy. A to platí vzájemně. 

  Jsou cesty, kterými se vydejte jen ve chvíli, kdy budete svému partnerovi naprosto důvěřovat Jsou cesty, kterými se vydejte jen ve chvíli, kdy budete svému partnerovi naprosto důvěřovat Autor: Shutterstock
 • Kombinovaná slast

  Je to jako kdybyste jedla zmrzlinu a k tomu přikusovala výbornou čokoládu. Pokud máte štěstí na muže, je schopen vám přivést slast na dvou místech zároveň. Nejčastěji k tomu dochází při penetraci, při které ještě muž stimuluje klitoris nebo bradavky. 

  Došlo někdy k velkému orgasmu? Došlo někdy k velkému orgasmu? Autor: Shutterstock

  Jak to uměl se ženami nejslavnější pornoherec na světě? Podívejte se na trailer k dokumentu o jeho životě:
  Rocco - Oficiální český trailer, pozor, obsahuje sexuální scény VIDEO youtube

 • Mokrý orgasmus

  Tento druh vzrušení, nebo spíše jeho projev, může být pro někoho matoucí. Muži si často myslí, že pokud k tomu nedojde, neuspokojili ženu správně. Ale k mokrému orgasmu nemusí vždy dojít. Nejčastější bývá, pokud muž dráždí ženu zevnitř kolem močové trubice, kdy dojde k uvolnění sekretu ze žláz. Je to individuální, může to být pouze pár kapek, ale klidně i víc.  

  Milování je jedna z nejdůležitějších věcí ve vztahu Milování je jedna z nejdůležitějších věcí ve vztahu Autor: Shutterstock

Autor:Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy