Test erotických pomůcek: Které stojí za vyzkoušení a které pohořely?

9 min čtení

9 min čtení

Nevzhledným vibrátorům připomínajícím žilnaté penisy už dávno odzvonilo. Do světa masturbace i párových hrátek se dostává design a skutečná kvalita. Pustily jsme se proto v redakci do testování nejnovějších pomůcek, které toho umí mnohem víc než jen bezhlavě vibrovat. Které vám nahradí skutečný pohlavní styk a které připomínají orální sex? Pojďme se na to podívat!

Hřejivý stimulátor klitorisu s jazýčkem Fantasy for Her

Testovala Kateřina H., editorka Ženy.cz

Fantasy for Her by Pipedream je stimulátor klitorisu s jazýčkem, který majitelce dovolí užít si orální sex i bez partnera. Fialová silikonová hračka má sedm stimulačních programů a k tomu dokáže jazýček nahřát na teplotu lidského těla. Přístroj je voděodolný, nabíjí se přes USB kabel a balení obsahuje pevné plastové víčko, které umožňuje s hračkou pohodlně cestovat. Tolik fakta o produktu, na jehož testování jsem se extrémně těšila.

TIP NA VIDEO: Jak si vybrat svou první erotickou pomůcku? Ukážeme vám, jak na to!

Orální sex je moje oblíbená praktika, takže jeho simulátor byl pro mě jasná volba. Při prvním použití jsem Fantasy for Her zkusila tak, jak byl, tedy s nasazenou silikonovou manžetou.

A přišlo zklamání.

Na můj vkus příliš tvrdý a málo pružný jazýček působil od začátku velmi nepřirozeně. Osobně bych ocenila ještě minimálně jednu, spíše ale dvě pomalejší úrovně stimulace – preferuji postupný rozjezd a hned první stimulační program je na mě prostě moc. Teplotu jazýčku jsem skoro nevnímala, naopak jsem silně vnímala, jak je hračka hlasitá. V jeden moment byla stimulace tak nepříjemná, že jsem musela přestat.

Hřejivý stimulátor klitorisu s jazýčkem Fantasy for Her, Yoo, 2 299 Kč, yoo.cz

Rozhodla jsem se ale dát hračce druhou šanci o pár dní později, tentokrát bez manžety – a světe div se, najednou jako by to byl úplně jiný přístroj. Uznávám, že roli patrně hrálo i moje momentální rozpoložení, které bylo při druhém testování mnohem uvolněnější, a také už jsem přesně věděla, co očekávat. Bez manžety se totiž s Fantasy for Her mnohem lépe a jemněji manipuluje, navíc tak erotická pomůcka umožňuje stimulovat větší plochu.

S touhle hračkou si zkrátka budete muset opravdu hrát. Není to věc, kterou jen přiložíte a za 5 vteřin je hotovo – o to je to ale ve výsledku zábavnější. Stále mi trochu vadí hlučnost, ale přesto (a i po nevalné prvotní zkušenosti) fanynkám orálu určitě doporučuji vyzkoušet.

Článek pokračuje na další straně. >>>