.

. Zdroj: iStock.com

Pozor, neškádlit! Znamení zvěrokruhu, která vytočí i maličkost

Někteří lidé vybuchnou opravdu snadno a často ani nevíte, co je rozzuří. Je těžké se s nimi bavit, protože se z toho nakonec vždycky vyklube ošklivá hádka, a ještě těžší je s nimi žít v partnerském vztahu. Která znamení zvěrokruhu mají vztek ve vínku?

Vodnář

Když se Vodnáři rozčílí, stojí to za to. Obvykle sice nevybuchují bezdůvodně, ale když už to udělají, je to hrůza. Konflikt s Vodnářem prostě nechcete zažít.

TIP NA VIDEO: Co vás čeká? To prozradí horoskop na rok 2022

Video placeholde

Článek pokračuje na další straně. >>>

Pokračování 2 / 4

Panna

I Panny mají problémy s hněvem. Je pravděpodobné, že se na lidi utrhnou, pokud se věci nevyvíjejí podle jejich představ. Věří v osobní diktaturu, a pokud není po jejich, zuří. Hněv Panen nezná mezí, a když se rozzlobí, často zapomínají, s kým vůbec mluví.

Pokračování 3 / 4

Beran

Vzteklí jsou také Berani. Rozčilují se i kvůli maličkostem a jejich hněv se jen tak neutiší. Konflikty si pamatují a neváhají se pomstít ani po delší době.

Pokračování 4 / 4

Váhy

Váhy jsou obvykle milé, nesnášejí ale nespravedlnost a rozzuří je i domnělá křivda. Mají nulovou toleranci k bezpráví a jejich morální hodnoty jsou pro ně nade vše. Mají sebeúctu a pro její záchranu jsou schopny zajít hodně daleko.