Jak se rozejít? Odpovídá Honza Vojtko

I rozchod se dá udělat zodpovědně, upřímně – a rozhodně tváří v tvář. Jak celou situaci nejlépe zvládnout? Jaké tipy má párový terapeut a kouč Honza Vojtko?

Jak už jsme si řekli v předchozích dílech, pro porozumění a zpracování celé situace je důležitá mimika a emoce obou dvou. Proto je nejlepší rozcházet se tváří v tvář a rozhodně ne po telefonu nebo jen SMS zprávou. V úvodním videu poradí párový terapeut, lektor a kouč Honza Vojtko.

Skvělé tipy a postřehy ohledně vztahů a randění tu Honza Vojtko pro vás má každý den. Kdo jsou feťáci lásky, co je mentální nevěra, kdy začíná vážný vztah a proč vám ještě neřekl „miluji tě“. Probrali jsme, kdy má cenu zachraňovat vztah nebo kdy může fungovat vztah otevřený. A spoustu dalšího. Každý všední den sledujte Vztahy Honzy Vojtka a najděte odpověď na to, co vás nejvíce zajímá.

Terapie sdílením jako seriál

O současných vztazích je nový díl seriálu Terapie sdílením, který vznikl ve spolupráci s Mall.tv. Jeho hlavním námětem jsou smsky a vztahy. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů a objevily se na Instagramu Terapie sdílením.