...

... Zdroj: iStock.com

Neřekl mi: Miluji tě. Co to znamená? Odpovídá Honza Vojtko

S vaším novým vztahem vypadá všechno dobře, jenže vám tam chybí drobnost. To, že partner neřekl nahlas: „Miluji tě.“ Na čem tedy jste? Co si o tom myslí párový terapeut a kouč Honza Vojtko?

Máte nový vztah, vystupujete jako pár, jen on to ještě neřekl: Miluji tě. Anebo spolu žijete nějakou dobu, ale vy jste to slyšeli už pěkně dávno. Platí to tedy? Na čem jsme, když partner nechce tahle slova říci? Svůj pohled na celou věc a jednu cennou radu pro vás má v úvodním videu párový terapeut, lektor a kouč Honza Vojtko.

Honza Vojtko tu je pro vás každý den! Probrali jsme, co dělat, když nesedne první rande. Když víte, že kamarádku podvádí partner, kdy má cenu zachraňovat vztah nebo kdy může fungovat vztah otevřený. Příště vás čekají seznamovací hry, jak poznat opravdový vztah, proč je těžké říct „miluji tě“ nebo proč se váš partner bojí závazků. A spoustu dalšího. Každý všední den následující dva měsíce sledujte Vztahy Honzy Vojtka a najděte odpověď na to, co vás nejvíce zajímá.

Terapie sdílením jako seriál

O současných vztazích je nový díl seriálu Terapie sdílením, který vznikl ve spolupráci s Mall.tv. Jeho hlavním námětem jsou smsky a vztahy. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů a objevily se na Instagramu Terapie sdílením.