...

... Zdroj: iStock.com

Kdo jsou feťáci lásky a proč nezvládají trvalý vztah? Odpovídá Honza Vojtko

Vztah, to jsou emoce, zážitky, pořád něco nového! Nebo ne? Kdo jsou takzvaní feťáci lásky? Odpovídá párový terapeut a kouč Honza Vojtko.

Jak vypadá ta opravdová láska a jak dlouho vlastně trvá ta správná zamilovanost? A jak s tím souvisejí feťáci lásky? V úvodním videu o nich promluví párový terapeut, lektor a kouč Honza Vojtko.

Honza Vojtko tu je pro vás každý den! Probrali jsme, co dělat, když nesedne první rande. Když víte, že kamarádku podvádí partner, kdy má cenu zachraňovat vztah nebo kdy může fungovat vztah otevřený. Příště vás čekají seznamovací hry, jak poznat opravdový vztah, proč je těžké říct „miluji tě“ nebo proč se váš partner bojí závazků. A spoustu dalšího. Každý všední den následující dva měsíce sledujte Vztahy Honzy Vojtka a najděte odpověď na to, co vás nejvíce zajímá.

Terapie sdílením jako seriál

O současných vztazích je nový díl seriálu Terapie sdílením, který vznikl ve spolupráci s Mall.tv. Jeho hlavním námětem jsou smsky a vztahy. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů a objevily se na Instagramu Terapie sdílením.

Doporučujeme

Načíst další články