Kdy začíná vztah? Odpovídá Honza Vojtko

S vaším novým objevem to vypadá všechno dobře, jenže vy vlastně úplně nevíte, jestli už tomu můžete říkat vztah. Kdy vlastně vztah začíná a podle čeho se to pozná? Odpovídá párový terapeut a kouč Honza Vojtko.

Párkrát jste si vyšli, v sexu to funguje, vlastně podle všeho máte vztah. Jen jste si to se svým protějškem ještě neřekli. Je to ale potřeba? Jak se pozná, kdy začíná vztah? Svůj pohled na celou věc a jednu cennou radu pro vás má v úvodním videu párový terapeut, lektor a kouč Honza Vojtko.

Honza Vojtko tu je pro vás každý den! Probrali jsme, co dělat, když nesedne první rande. Když víte, že kamarádku podvádí partner, kdy má cenu zachraňovat vztah nebo kdy může fungovat vztah otevřený. Příště vás čekají seznamovací hry, jak poznat opravdový vztah, proč je těžké říct „miluji tě“ nebo proč se váš partner bojí závazků. A spoustu dalšího. Každý všední den následující dva měsíce sledujte Vztahy Honzy Vojtka a najděte odpověď na to, co vás nejvíce zajímá.

Terapie sdílením jako seriál

O současných vztazích je nový díl seriálu Terapie sdílením, který vznikl ve spolupráci s Mall.tv. Jeho hlavním námětem jsou smsky a vztahy. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů a objevily se na Instagramu Terapie sdílením.