...

... Zdroj: iStock.com

Rozchod přes textovou zprávu je útěk před emocemi a odpovědností, říká Honza Vojtko

Rozchod přes sms není nic výjimečného. Člověk uteče před emocemi druhé strany a sám se tak trochu zbaví odpovědnosti něco vysvětlovat. Jenže ona to není výhra ani pro jednu stranu. Proč? Vysvětlí párový terapeut a kouč Honza Vojtko.

Vztah rovná se přijmout nějaké závazky. A mezi ně patří i vztah ukončit, pokud v něm nechci pokračovat. Čím dál tím častěji ale lidé ze vztahů jen tak „vyšumějí“ nebo se rozejdou přes SMS. Proč to není dobrá varianta ani pro jednu stranu, na to už odpoví v úvodním videu párový terapeut, lektor a kouč Honza Vojtko.

Skvělé tipy a postřehy ohledně vztahů a randění tu Honza Vojtko pro vás má každý den. Kdo jsou feťáci lásky, co je mentální nevěra, kdy začíná vážný vztah a proč vám ještě neřekl „miluji tě“. Probrali jsme, kdy má cenu zachraňovat vztah nebo kdy může fungovat vztah otevřený. A spoustu dalšího. Každý všední den sledujte Vztahy Honzy Vojtka a najděte odpověď na to, co vás nejvíce zajímá.

Terapie sdílením jako seriál

O současných vztazích je nový díl seriálu Terapie sdílením, který vznikl ve spolupráci s Mall.tv. Jeho hlavním námětem jsou smsky a vztahy. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů a objevily se na Instagramu Terapie sdílením.