...

... Zdroj: iStock.com

Rozchod přes SMS: Jak se s ním vyrovnat? Poradí Honza Vojtko

Až třetina mladých lidí se o rozchodu dozvěděla prostřednictvím sms. Bez vysvětlení, bez důvodu, najednou byl konec. Jak se vyrovnat s takovou jednostrannou nekompromisní komunikací, poradí párový terapeut a kouč Honza Vojtko.

„Nebudem to hrotit.“ „Asi dneska nejezdi. Nebo spíš už nikdy.“ Podobné zprávy, které znamenají rozchod, zažívá čím dál tím více lidí. Žádná další informace, žádná šance na zpracování toho, co se vlastně stalo. Nic, co by vám pomohlo zpracovat emoce. Jak se s tím vyrovnat? Není to jednoduché, ale v úvodním videu vám pár tipů dá párový terapeut, lektor a kouč Honza Vojtko.

Skvělé tipy a postřehy ohledně vztahů a randění tu Honza Vojtko pro vás má každý den. Kdo jsou feťáci lásky, co je mentální nevěra, kdy začíná vážný vztah a proč vám ještě neřekl „miluji tě“. Probrali jsme, kdy má cenu zachraňovat vztah nebo kdy může fungovat vztah otevřený. A spoustu dalšího. Každý všední den sledujte Vztahy Honzy Vojtka a najděte odpověď na to, co vás nejvíce zajímá.

Terapie sdílením jako seriál

O současných vztazích je nový díl seriálu Terapie sdílením, který vznikl ve spolupráci s Mall.tv. Jeho hlavním námětem jsou smsky a vztahy. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů a objevily se na Instagramu Terapie sdílením.