Test osobnosti: Rozhodujete se rozumem, nebo srdcem? Měsíc vám napoví!

12. května 2019 • 06:00
 • Test osobnosti: Rozhodujete se rozumem, nebo srdcem? Měsíc vám napoví!

  Přemýšlíte občas, jestli dát na své pocity, nebo se spíše řídit rozumem? Jaké jsou vaše silné stránky, na co se můžete spolehnout? Pokud zažíváte někdy situace, ve kterých tápete, zkuste jednoduchý test podvědomí.

  Zadívejte se na následující obrázek. Nijak dlouze nepřemýšlejte a vyberte si jeden z měsíců, který vás oslovuje. Máte? Bude se až divit, co o vás vaše volba prozradí!

  Měsíc a vlny. Který obrázek oslovuje vás? Měsíc a vlny. Který obrázek oslovuje vás? Autor: archiv

  Článek pokračuje na další stránce:

 • Obrázek číslo 1

  Autor: archiv

  Tento obrázek volí kreativní, ambiciozní osoby s velkou fantazií. Pokud jste si ho vybrali, máte velké plány do budoucnosti. A nejste rádi, když je musíte měnit. V lásce a přátelství jste věrný člověk. Máte všechny předpoklady pro úspěch v podnikání.

 • Obrázek číslo 2

  Autor: archiv

  Tento obrázek si vybírají silné osobnosti, které jsou ale ovlivňovány emocemi. Rozhodování mezi srdcem a mozkem je vždycky těžké. Nejpodstatnějšími vlastnostmi jsou upřímnost, štědrost a laskavost. Jste ochotni se měnit, pokud to přinese užitek ostatním, a chcete, aby se s vámi všichni cítili dobře.

 • Obrázek číslo 3

  Autor: archiv

  Milujete učení, jste zvědaví na to, co vás obklopuje, a rádi čtete. Máte dobrou intuici a to vám pomáhá vyřešit problémy. Jste přátelští a můžete pracovat v kolektivu, ale jste raději, když je po vašem. Ve všem chcete být nejlepší a na úspěch ostatních trochu žárlíte.

 • Obrázek číslo 4

  Autor: archiv

  Ctnosti, kterými vynikáte, jsou klid a trpělivost. Tváří v tvář problémům nikdy nepropadáte panice a trpělivě hledáte řešení. Rádi zkoumáte svět. Jste schopni dělat několik věcí najednou. Pozor ale, abyste ve své touze po novotách nezanedbávali svou rodinu. Štěstí se většinou skrývá uvnitř, ne venku.

Autor: neo
Klíčová slova:  povahatest osobnosti
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy