Stravovací návyky celebrit. Jí Meghan, J.Lo nebo Gemma opravdu tak super zdravě?

K rozhodnutí zdravěji jíst a vypadat lépe, hlavně štíhleji, nás často vede obdiv ke slavným ženám. A tak sledujeme, jak žijí a co jí. Některé víc sytí duši než tělo a jiné přiznávají, že hřeší. Ale najdete mezi nimi i vzor stravovací dokonalosti.

Celebrity se ve svých stravovacích návycích liší. Některé vynechávají maso a jiné ujíždí na hummusu. A některé jídlo vůbec neřeší. Jaké jsou jídelní rituály ostře sledovaných žen filmu, hudby a hlavně Instagramu?

Gemma Atkinson jí intuitivně

Jedna ze současných předních celebrit, anglická herečka a bývalá modelka, prosazující realistický a vyvážený přístup k jídlu. Nebála se ukázat ani při ládování se pizzou a popíjení vína. Avšak poté, co se jí narodila dcera, se její strava rapidně změnila. Ze svého jídelníčku vypustila maso, neboť se vždy po kuřecím steaku k obědu cítila provinile a strašně, že jí zvířata. A tak se začala vyhýbat masu a do svého jídelníčku zařadila jídla výživově bohatá, s dlouhotrvajícím účinkem energie a hlavně s vejci. „Jím 80 % toho, co moje tělo potřebuje, a 20 % toho, co chce,“ říká Gem. Amen.

Loading