Sex v autě je jako stvořená pro výlety do přírody, kdy se auto stává vaším příbytkem na noc

Sex v autě je jako stvořená pro výlety do přírody, kdy se auto stává vaším příbytkem na noc Zdroj: shutterstock

Sex podle horoskopu: Kozoroha dostanete stydlivostí, Lva ulovíte obdivem!

Co hvězdy říkají o touhách a divokých vášních? Jaké jsou ženy milenky, co je přivádí k šílenství, a co naopak zaručeně zchladí? A jak jsou na tom muži? Nahlédněte do sexuálního horoskopu!

Pokračování 2 / 13

Beran (21. března – 20. dubna)

Co potřebuje ON:

Muž Beran má sice problém s věrností a snaží se dokázat, že je schopný uspokojit téměř všechny ženy světa, ale v posteli se s ním nudit nebudete. Zvlášť pokud zvládnete hrát dvě role najednou.

Nejprve ho svádějte jako nespoutaná dračice, ale pak se rychle změňte v něžnou a romantickou vílu. Přesně takhle totiž nejčastěji Beran eroticky sní. Nikdy nedovolte, aby se s vámi v posteli nudil. Jinak vás okamžitě vymění za větší dobrodružství.

VIDEO: Láska pro Kozoroha? Kdo se k němu hodí?

Video placeholde

Co potřebuje ONA:

Když to na ženu Berana přijde, chce sex okamžitě a nic jiného ji nezajímá. Potřebuje, aby byl partner pod peřinou stejně žhavý, vášnivý a kdykoli nastartovaný jako ona. Problém je, že občas skončí v posteli s každým, kdo se namane.

Netouží po dlouhých předehrách ani romantických hrátkách. Chce zkrátka sérii rychlých orgasmů. Pokud s ní muž udrží tempo a dokáže být dost rychlý a drsný, bude ji bavit. Jinak má smůlu.

Pokračování 3 / 13

Býk (21. dubna – 21. května)

Co potřebuje ON:

Kupte mu obrovskou postel, pořiďte tlumená světla a mluvte s ním o penězích. To ho dokáže nažhavit k výkonu, který opravdu stojí za to. Nejde mu jen o vlastní požitek, chce, aby byla uspokojená především jeho partnerka. Miluje ženskost, erotické prádlo, krajkové podprsenky.

Z jídla i sexu chce jen to nejlepší. Nejraději obojí najednou. Pokud na sebe při erotické hře naservírujete čerstvé ovoce, med a šampaňské, bude váš a udělá pro vás v sexu cokoli. Jen pozor na jeho slabé místo. Je chorobně žárlivý, a pokud ho zklamete, těžko vám kdy odpustí.

Co potřebuje ONA:

Žena ve znamení Býka je romantická a smyslná a partnerovi umí poskytnout naprosté sexuální blaho. To stejné ovšem očekává i od něj. A běda, pokud jí to nedá. Pak je pro ni docela normální bez výčitek skončit v jiné náruči.

Potřebuje uspokojit svůj nekonečný sexuální apetit spoustou něhy, milování a vřelosti. Vyhraje to u ní muž, který dokáže zapojit do hry všechny smysly. Napustí horkou vanu plnou voňavé pěny, servíruje olivy a jahody, pustí svádivou hudbu a bude si s ní hrát.

Pokračování 4 / 13

Blíženci (22. května – 22. června)

Co potřebuje ON:

Zavolejte mu, když ležíte nahá ve vaně, a všechno mu popište. Při večeři s ním rozjeďte erotický hovor, vymýšlejte šťavnaté řeči a nové formy milování. Jen ať se s vámi nenudí.

Blíženec se totiž potřebuje bavit a co nejvíc mluvit o sexu. Netrapte se tím, že každou chvíli flirtuje s vaší kamarádkou nebo jakoukoli jinou ženou. Je sice přelétavý, ale pokud nedáte svou žárlivost najevo, budete se tvářit nezávisle a udržíte jeho pozornost a erotické napětí, získáte skvělého společníka i milence.

Co potřebuje ONA:

Někdy to neví ani ona sama. Jsou dny, kdy by řádila čtyřiadvacet hodin v kuse, a pak by ji do postele nedostal ani Christian Grey. K sexu ze všeho nejvíc potřebuje žena Blíženec mozek. Jeho i svůj.

Muž, který je jen lehce pod její úroveň, u ní nemá žádnou šanci a je schopná ho zašlápnout jako mravence. Takže muž, který si ji chce získat, musí i při milování přemýšlet. Za odměnu dostane dvě ženy v jednom – společenskou požitkářku i zranitelnou holčičku.

Pokračování 5 / 13

Rak (22. června – 21. července)

Co potřebuje ON:

Ženu, jako byla Adina Mandlová. Pokud se totiž Rak zamiluje, stane se z něj romantický hrdina jako z klasického románu a podobný náboj vyžaduje i od své partnerky.

Než si s ním užijete něžný a nádherný sex, musíte s ním dlouze chodit na rande, otvírat zákoutí duše, hladit ho, líbat a být trpělivá. Když už vyleze ze své ulity, dokáže z milování vytvořit umělecké dílo. A vy byste ho měla tvořit s ním.

Co potřebuje ONA:

Žádné rychlé akce. Aby se přiblížila k vrcholu, potřebuje jemné a dlouhé vzrušování plné představivosti. Baví ji sentimentální muži, kteří se zajímají o každý kousek její duše.

Dlouze si s vámi povídají u svíčky a pak velmi pomalu přecházejí k citlivým erotickým dotykům. Orgasmus pro ženu Raka znamená naprosté odevzdání se. Čím ji navždy ztratíte? Pokud zneužijete její otevřenosti.

Pokračování 6 / 13

Lev (23. července - 23. srpna)

Co potřebuje ON:

Sex, kdykoli na něj jen pomyslí. Má totiž tak obrovský sexuální apetit, nekonečnou výkonnost a je přesvědčený o svých královských erotických výkonech, že podle něj neexistuje žádná žena, která by netoužila po milování právě s ním.

Ani ve snu by muže Lva nenapadlo, že vás takové banality jako bolest hlavy nebo totální vyčerpanost můžou odradit od postelových hrátek právě s ním. Smířit se ale budete bohužel muset s tím, že jeho orgasmus je prostě důležitější než ten váš.

Co potřebuje ONA:

Lvice hledá muže, který ji bude bezmezně nejen milovat, ale hlavně obdivovat. Je divou sestupující po červeném koberci, oslněnou blýskáním dychtivých fotografů, miluje drama a okázalost. V životě i posteli.

Nebojí se říct si o to, co chce, a sex bere trochu jako divadelní představení, ve kterém je hlavní hrdinka. Jestliže pochopíte, že ji máte zbožňovat, odmění se vám nespoutaným sexem, odvážnými erotickými polohami a milováním na zadním sedadle taxíku. Nic pro zakřiknuté povahy.

Pokračování 7 / 13

Panna (24. srpna - 22. září)

Co potřebuje ON:

Hlavně čas. Pokud se na něj vrhnete ve výtahu, vyděsí se a uteče. Ocení rafinované a dlouhé svádění, miluje dotyky a nesnáší překvapení. I když se vám sex s ním může zdát trochu nudný, vydržte.

Necháte-li ho co nejvíc milování s vámi procvičovat, bude z něj virtuóz. Muže narozeného v Panně nejvíc nažhavíte, když ho přizvete, aby vám pomohl při koupeli. Pak buďte připravená na střídání dominantní a podřízené role. To ho opravdu baví.

Co potřebuje ONA:

Za každých okolností elegantní a upřímná Panna potřebuje muže, který by respektoval její nezávislost, soukromí i sexuální náročnost. Ve chvíli, kdy cítí, že partnerovi může důvěřovat, stane se z ní něžná a vytrvalá milenka.

Zvlášť pokud bude její partner vědět, jak zatahat za ty správné nitky, zvládne umění masáže a rafinovaných dotyků a bude jí do ucha šeptat ty nejdivočejší fantazie. Panna touží po nemravnostech, ale nejprve musí najít odvahu, aby se do nich pustila.

Pokračování 8 / 13

Váhy (23. září - 23. října)

Co potřebuje ON:

Je dokonale okouzlující, stoprocentně sexy, vždy skvěle oblečený a navíc zábavný. Muž ve znamení Vah vám chce dát tolik uspokojení, kolik si jen umíte představit, musíte ho ale postrčit správným směrem.

Oblékněte si sexy punčochy a při romantické večeři se ho pod stolem dotýkejte. Nakloňte se tak, aby zahlédl kraj vaší podprsenky, a šeptejte mu do ucha všechno, co s ním chcete dělat. Vždy buďte ženská, ale zároveň ho jemně ovládejte. Pak vám snese modré z nebe.

Co potřebuje ONA:

Žena – Váha je svůdná a snad nejvíc ženská zástupkyně všech znamení zvěrokruhu. Její nejsilnější stránkou je samotný hon na muže. Partner musí být uhlazený a zároveň vášnivý, silný, ale i jemný.

Aby mu předvedla sérii orgasmů, potřebuje k tomu horu romantiky, superdlouhou předehru spojenou s erotickými řečmi a očekáváním, co bude dál. Ráda v sexu používá fantazii a hry na milenku krále, pannu nebo zajatkyni ji dokážou rozparádit stejně jako jemné svazování rukou hedvábnou šálou.

Pokračování 9 / 13

Štír (24. října - 22. listopadu)

Co potřebuje ON:

Muž narozený ve Štíru je samotným ztělesněním sexu. Potřebuje mít pocit, že má nad vším kontrolu a sexuálně vás ovládá, ale nechce obyčejnou loutku. Naopak. Čím záhadnější budete, tím víc vás bude chtít.

Dejte si s ním schůzku v temné uličce a přijďte v kabátku, pod nímž budete nahá. Ale nevystřílejte si všechna svá překvapení a triky hned na začátku, protože potřebuje věcem přicházet na kloub sám. Připravte se na to, že s ním bude sex na denním pořádku. Když ho totiž zrovna neprovozuje, tak na něj rozhodně myslí.

Co potřebuje ONA:

Žena narozená ve znamení Štíra nevěří nikomu ani ničemu a než si muže pustí do života, nejprve ho musí pořádně prozkoumat. Přesto z ní vyzařuje tolik spalující sexuality, že se z ní opačné pohlaví může zbláznit.

Tato žena je jednou z nejsmyslnějších milenek, jakou si pánové vůbec můžou představit. Jediné, co po nich chce, je, aby nechali otěže milování na ní. Nezajímá ji mužská dominance a nepotřebuje jeho rady ani iniciativu. Pokud tohle muž zvládne a podřídí se, zažije dechberoucí sex.

Pokračování 10 / 13

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Co potřebuje ON:

Stejně odvázanou partnerku, jako je on sám. Jestliže mu dopřejete skupinový sex, milování na veřejnosti a naprostou volnost, možná s vámi vydrží. Musíte ho ale nechat žít jeho sny, jinak vám uteče.

Vyprávějte mu o svém cestování, zastavte na parkovišti a nechte ho, aby se s vámi pomiloval, buďte stejně odvázaná a divoká jako on. Mluvte s ním o svých fantaziích a ptejte se na ty jeho. Hlavně mu nikdy nic nevyčítejte.

Co potřebuje ONA:

Žena ve znamení Střelce potřebuje hlavně absolutní svobodu, a to i v sexu. Je schopná si začít s kýmkoli – od tuláka po rockovou hvězdu – dát mu to nejlepší, užít si a pak ho opustit.

Nemá problém mužům nadbíhat, protože nemá čas ani trpělivost čekat na to, až ji on sám osloví. Nejvíc ji pak baví ti muži, kteří stejně jako ona milují divoké, ale pokud možno krátkodobé románky. Je to právě žena narozená ve Střelci, kdo běžně zažije spontánní sex v letadle, mezi kabáty v šatně nebo na večírku. Ze všeho nejvíc ji baví milování v přírodě s mužem, který je bez zábran, extravagantní a velmi odvážný.

Pokračování 11 / 13

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Co potřebuje ON:

Ženu, která vyznává tradiční hodnoty – uváže si zástěru a připraví mu skvělou večeři, postará se o děti a nebude zbytečně vyhazovat peníze. Nechtějte po něm líbání na ulici, spontánní výlet do Paříže ani noční koupání na Adama.

Pokud utlumíte svou divokost, dáte mu dostatek času, aby vás pořádně proklepl a zjistil, jestli jste pro něj vhodná, zažijete s ním úžasné milování. Kozoroh je totiž podle hvězd naprosto dokonalý i v sexu a jeho cílem je dopřát vám sérii těch nejlepších orgasmů.

Co potřebuje ONA:

Z milování na veřejnosti jí naskakuje husí kůže. Je vášnivá, ale pouze v posteli, nikdy na sedadle v kině. Od mužů očekává žena narozená ve znamení Kozoroha jistou úroveň a naprostou důvěru. Je přesvědčená, že nejlepší sex není ten náhodný a lehkovážný, ale naopak léta budovaný a hledaný.

Aby dospěla k orgasmu, musí být s partnerem jedno tělo a jedna duše a na to potřebuje hodně času a trpělivosti. Pokud ji partner bude náležitě hýčkat, probudí se v ní smyslná milenka, jež mu předvede nádherný striptýz a všechny triky, které objevila ve snaze být tou nejlepší i v posteli.

Pokračování 12 / 13

Vodnář (21. ledna - 18. února)

Co potřebuje ON:

Jestliže ho chcete svést, začněte tím, že mu dokážete, že jste stejně nezávislá, sečtělá a originální jako on. Až v něm zažehnete touhu, připravte se na pořádně divokou jízdu plnou bláznivých novinek a hovorů o sexu. Abyste ovšem udržela jeho pozornost, musíte dělat nečekané věci. Když si bude myslet, že se nechcete milovat, sveďte ho okamžitě třeba na podlaze. Mluvte o tom, jak je obdivuhodný, a i když si nikdy nebudete jistá, jak na tom u něj jste ani po čem právě touží, nedávejte své zoufalství najevo. Očekává toho od vás tolik a žádnou slabost vám odpouštět nebude.

Co potřebuje ONA:

Žena Vodnář nehledá milence, ale hlavně přátele. Až v momentě, kdy ji začne vzrušovat mužova mysl, má u ní vůbec nějakou šanci. V ten moment se z ní ale stane ta nejbláznivější a nejvzrušivější žena, jakou si v ložnici vůbec dovede představit.

Žena ve znamení Vodnáře hledá tajuplného muže, který jí nabídne neobvyklé techniky a erotické rozhovory. V posteli chce vyzkoušet naprosto všechno, bez ohledu na to, co si o těchto praktikách myslí celý svět. Potřebuje milence, který bude vstřícně reagovat na její poněkud výstřední sexuální praktiky a bude z nich, jak se patří, nadšený.

Pokračování 13 / 13

Ryby (19. února - 20. března)

Co potřebuje ON:

Jestliže s ním chcete vyzkoušet jeho umění vás uspokojit, musíte být alespoň trochu rafinovaná. Nikdy nečekejte, že přijde na rande včas, noste sexy prádlo, kupujte drahé víno a nesnažte se ho zařadit do žádné škatulky.

Jeho sexuální pud je totiž nevyzpytatelný jako muž – Ryba sám a vy musíte být připravená na cokoli. Nečekejte rychlovku pět minut před spaním, on se bude chtít milovat dlouze a něžně. Totéž očekává od vás. Zapřáhněte fantazii, nikam nespěchejte a milování si užívejte klidně celé hodiny. Nemusíte mu říkat, co v sexu chcete, on to záhadným způsobem vytuší sám.

Co potřebuje ONA:

Žena, které vládnou Ryby, touží po naprostém splynutí těl, myslí a duší. Věří, že romantika znamená sex a sex znamená lásku. Hledá kultivovaného muže, který dokáže být něžný, stylový, ale zároveň i mimořádný a ohnivě vášnivý.

Nechce žádného upoceného chlapa, který se na ni prostě vrhne. To, co naopak potřebuje, je jemné, smyslné a svůdné milování. Největší slast jí přináší sex ve vodě, takže pokud ho ještě nemáte, pořiďte si na zahradu bazén.

Doporučujeme

Načíst další články