Intuice podle znamení: Berani jdou proti zdi, Raci spoléhají na vnitřní hlas

28. května 2018 • 06:00
 • Intuice podle znamení: Berani jdou proti zdi, Raci spoléhají na vnitřní hlas

  Jak moc můžete spoléhat na svou intuici? Dokážete vůbec rozeznat, co říká váš vnitřní hlas? Možná vám napoví vaše znamení zvěrokruhu.

 • Beran

  Autor: iStock

  Lidé narození ve znamení Berana jsou tvrdohlaví. Kvůli tomu svou intuici moc často neposlouchají, a i kdyby měli určité tušení, že činí špatné rozhodnutí, nenechají se rozhodit pochybnostmi a budou si za ním tvrdě stát.  

 • Býk

  Autor: iStock

  Býci vyhodnocují situace velmi pečlivě, aby zjistili, zda jim jejich čas a úsilí za to stojí. Vnitřní hlas je pro ně tedy zbytečným rozptýlením, nebudou mu naslouchat s a jen výjimečně vybočí z původního plánu.

 • Blíženci

  Autor: iStock

  Blíženci jsou dvě ega, která mají tendenci neustále mezi sebou zápasit. Je to díky jejich duální povaze, takže rozhodnost není jejich silnou stránkou. O to více mívají tendenci rozhodovat see raději podle srdce a své intuice. 

 • Rak

  Autor: iStock

  Raci jsou citlivé duše, s níž se ne vždy lehce žije. Není tedy překvapením, že spoléhají na svůj vnitřní hlas, aby je po většinu času vedl. Jen občas měli zvážit přistoupit k problému či výzvě i racionálně, protože ne všichni mají tak silnou intuici jako oni, což může předejít napětí jak ve vztazích, tak v práci.

 • Lev

  Autor: iStock

  Lvi jsou svoje vnitřní pocity dokážou vnímat velmi dobře, ale někdy těžce nesou, když druhá strana nereaguje stejně. Mívají tendenci jednat sobecky, proto je dobré, když se někdy zastaví a pokusí naslouchat nejen svému srdci, ale i hlasu druhých.

 • Panna

  Autor: iStock

   

  Panny dokážou velmi dobře vnímat svoje emoce a intuici, ale obvykle je začnou až moc analyzovat, což je chyba, která je brzdí v rozhovodání. Nemějte strach důvěřovat svému vnitřnímu hlasu, vždyť se znáte líp než kdokoli jiný.

 • Váhy

  Autor: iStock

  Rozhodnutí Vah mívají váhu, takže je těžké je přesvědčit, aby změnily názor. A to se týká i jejich intuice. I když jim nitro našeptává něco jinak, nemůžou to udělat, protože se obávají, že udělají chybu, která povede k neúspěchu.

 • Štír

  Autor: iStock

  Štíři jsou velmi intuitivní. Jejich schopnost rozpoznat zlé lidi od dobrých se projeví dřív, než ti špatní skutečně „udeří“. To je velmi prospěšné v tom, abyste oddělili zrno od plev. Ovšem neměli byste zavřít svoje srdce těm, kteří nic neudělali, jen se snažili získat vaši důvěru.

 • Střelec

  Autor: iStock

  Střelci milují schopnost dělat vlastní rozhodnutí a většinou se jim daří, aby to byla správná rozhodnutí. Možná ale budete muset pracovat na tom, abyste byli opatrnější a nedůvěřovali všem. Dobrá věc je, že zřídkakdy uděláte stejnou chybu dvakrát.

 • Kozoroh

  Autor: iStock

  Vzhledem k tomu, že jsou Kozorozi opatrní, můžou nejprve dlouho váhat, zda poslechnout svoje instinkty, i když tušíte, že byste měli. Obvykle posuzujete situaci ze všech stran a zjišťujete, jestli ten další krok stojí opravdu za to. Bylo by vhodné, abyste čas od času vystoupili ze své komfortní zóny – čím vyšší je riziko, tím větší odměna může být.

 • Vodnář

  Autor: iStock

  Vodnáři jsou nezávislí a mají tendenci přijímat věci nesentimentálně, pokud se to tedy netýká životního prostředí nebo sociální sféry. Je pro ně cizí následovat svoji intuici, ale raději věří tomu, že to, co dělají, může ovlivnit svět a přinést všem větší dobro.

 • Ryby

  Autor: iStock

  Je nepochybné, že Ryby jsou nejintuitivnější znamení zvěrokruhu. Jsou skutečně velmi hluboko spjaté se svými vnitřními emocemi. A protože jsou spojené s vyšší mocí vesmíru, za každých okolností jsou ochotné věřit své intuici  bez váhání.

   

   

Autor: aši
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy