Vykročte vstříc podzimu v nejvíc trendy botách sezóny: Zkuste třeba dřeváky!

Je libo vysoké kozačky, masivní platformy nebo třeba mokasíny v lehce rebelském stylu? V tom případě budete z nadcházejícího módního období – alespoň co se bot týče – nadšená. Které modely by neměly uniknout vaší pozornosti?

Na detailech záleží a u bot to platí minimálně dvojnásobně. Můžete mít totiž sebelepší outfit, ale je to právě obuv, která mu často dodá onu perfektní závěrečnou tečku. A nadcházející sezóna jde s touto myšlenkou pěkně ruku v ruce. Odvážnost se novým modelům rozhodně upřít nedá. Pokud přemýšlíte, že si zrovna nějaký ten pár (nebo možná dva či tři) chcete pořídit, je teď nevhodnější čas. Obchody právě naskladňují podzimní novinky, a je už tedy skutečně z čeho vybírat.

TIP NA VIDEO: Trendy detaily? Tyto podzimní doplňky můžete nosit už teď

Zároveň rozhodně nebude od věci dát si drobnou lekci experimentování. Podzim totiž naplno fandí botám v metalických odstínech, ale i třeba kouskům, u kterých by vás možná ještě před pár lety ani ve snu nenapadlo, že se kdy vrátí do módy. Nebojte se tedy vykročit ze své komfortní zóny. A to doslova! S těmito sedmi trendy to navíc půjde úplně samo.

Článek pokračuje na další straně >>>