Azurově modrá i patchwork: 5 nositelných mikrotrendů se hlásí o slovo!

15. srpna 2021 • 06:00
 • Na podzimní sezónu se těší mnozí z nás. Než se ale řádně ochladí, abychom mohli konečně oprášit všechna naše oblíbená saka a džíny, je potřeba přečkat zbytek tohoto ne tak parného léta. Proč si tedy čekání nezkrátit pěticí mikrotrendů, které jsou malou předzvěstí toho, co nás čeká v nadcházející sezóně, zároveň se ale dají nosit už teď?

  Azurově modrá

  Letní šťavnatou oranžovou, sytě zelenou i hnědou postupně začíná nahrazovat azurově modrá. Ano, přesně taková, která vás okamžitě přenese zpět k moři, přestože už venku prší a vy sedíte s hrnkem kafe u notebooku. Syté barvy letos zažívají skutečné žně, a tak se tento odstín nebojte kombinovat právě třeba se zmíněnou zelenou, žlutou, žvýkačkově růžovou, ale také třeba se zemitými tóny.

  Článek pokračuje na další straně >>>

 • Úpletové sukně

  Úpletové co-ord sety byly jedním z největších hitů jara. Teď už můžete s klidem vrchní díl zahodit a vyměnit jej za jakýkoliv jiný. Co si ale rozhodně stojí za to ponechat, je dlouhá úpletová sukně. Skvěle bude vypadat s topem s prostřihy a třeba i s košilemi – ať už zastrčenými dovnitř, nebo volně vlajícími přes sukni. Dokud je ještě teplo, noste k tomuto typu sukně chunky sandály s platformou. Postupem času je můžete nahradit converskami, mokasínami i lodičkami na podpatku.

  A jedna malá poznámka: Nevěřte, že je může nosit jen pár žen s určitým typem postavy. Tyto sukně sedí všem, i majitelkám křivek.

 • Šaty přes kalhoty

  Uf, už zase? Před pár lety se tento prazvláštní trend na chvíli objevil, ale poměrně rychle se po něm zase zaprášilo. Teď je ale zpět na scéně a stává se z něj jeden z prvních stavebních kamenů pro podzimní vrstvení. Jak s ním začít? K ruce si vezměte delší košilové šaty, které zapnete jen v oblasti trupu a dále je necháte rozepnuté. K nim přidejte široké či zvonové kalhoty, případně rovné džíny. Nazujte mokasíny a běžte tuto módní kreaci otestovat do ulic.

 • Krátké náhrdelníky

  Není to klasický dlouhý náhrdelník, ale ani nepohodlný choker. Je to přesně něco mezi, co vám zajistí dostatek pohodlí, ale zároveň upoutá dostatek pozornosti, tudíž se stane skvělým oživením především minimalistických outfitů. Krátké náhrdelníky noste samostatně, ale klidně i navrstvené na sebe. Kapku letní nálady si uchováte těmi s barevnými korálky, klidně ale vyberte i decentnější zlatou či perlovou variantu.

 • Patchwork topy

  Zcela ovládly sociální sítě a jsou dalším odkazem k módě z přelomu milénia, která se letos vrátila se vší pompézností. Než se ale budete rozhlížet, kde si nějaký patchworkový kousek pořídit, podívejte se nejprve do své skříně. U tohoto trendu se totiž nejvíce cení, když je podomácku vyrobený. Nikdy tak nevíte, jakým nenošeným tričkům, topům, ale i třeba bundám můžete vdechnout nový život.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy