Není zač! 40 nejkrásnějších modrých šatů z aktuálních kolekcí

Po roce je tu opět oblíbený článek s tipy na letní modré šaty z aktuálních kolekcí. Protože modrá není jen dobrá, modrá je nejlepší!

Modrá barva symbolizuje klid, stálost a jistotu. A přesně tím je i v našich šatnících, ať se jedná o džíny nebo o šaty. Umí upoutat, ale bez zbytečného dramatu. A obzvlášť v létě se s ní pojí několik podmanivých odstínů – od „košilové“ baby blue, která působí vzdušně, ale i seriózně, přes sytě blankytnou, jež nejlépe vynikne na delších šatech, až po královskou modř, která ve spojení s bílou vytváří neodolatelné vzory.

Loading

Tip na video: Jaké odstíny by vám neměly chybět v šatníku?

Co se týče střihů, letos jde o pelmel toho nejlepšího z posledních let. V kolekcích najdete košilové šaty, šaty s balonovými rukávy i „parisian chic“ midi šaty s výstřihem do V. Pokud byste chtěly doplnit šatník o vysloveně letošní trend, pak se zaměřte na šaty s prostřihy na zádech nebo předním halter výstřihem, velký comeback slaví také klasické šaty na ramínka. Ze vzorů je nadále dominantní květinový vzor, který plynule přechází v kašmírový, nebo folklorní motivy. Pokud ale oceníte jemný proužek nebo vichy kostku, i takové kousky u nás v galerii najdete.

Loading

Fotogalerie: 40 nejlepších kostkovaných šatů z aktuálních kolekcí