Nenápadný hit léta: Nejpohodlnější kalhoty s gumou v pase

Móda reaguje na uplynulý pandemický rok různými způsoby. Zatímco některé kolekce už se blyští flitry v předzvěsti osvobozujícího léta, jiné nám umožňují jen pozvolný přechod z tepláků do... elegantnějších kalhot s elastickým pasem. 

Aktuální rozvolňování je na jednu stranu skvělým zvratem po měsících lockdownu, na druhou stranu na někoho může působit náhle. Ještě nedávno jsme seděli doma v teplácích a teď už zase máme plnit všechny společenské role offline, hezky tváří v tvář. Člověk se cítí skoro nahý a zranitelný, jako brouk pod kamenem, který náhle někdo odklopí. Naštěstí léto s sebou přináší i řadu ležérních a současně společensky akceptovatelných kousků, ve kterých se budete cítit pohodlně. Jedním z nich jsou bezesporu kalhoty s elastickým pasem čili lidově „kalhoty na gumu“.

Tip na video: Jaký střih kalhot si vybrat, aby seděl vaší postavě?

Nejde o žádnou z nouze ctnost, ale žhavý trend. Jejich další předností bývá splývavý „pyžamový“ střih, který vytváří velmi lichotivou siluetu a jde k řadě letních topů, ať už jde o tílka, braletky, zkrácené topy, košile nebo klasická trička. Vsadit můžete buď na basic barvy, jako jsou černá nebo pastelové „lněné“ odstíny, anebo divočejší letní vzory, které uplatníte zejména na dovolené. Je na vás, v čem se cítíte dobře.

Loading

Fotogalerie: Nejlepší kalhoty s elastickým pasem z aktuálních kolekcí