Mění styl? Outfity, kterými v poslední době překvapila vévodkyně Kate

Vévodkyně Kate má svůj status světové módní ikony jistý i díky tomu, že už víme, co od ní můžeme očekávat (sází spíše na klasické a nadčasové kousky než aktuální trendy). Poté, co přivedla na svět prince Louise a vrátila se do veřejného života, však několikrát svojí volbou překvapila. 

Není jednoduché být pod drobnohledem jako vévodkyně, a ještě nadto coby švagrová jiné vévodkyně, která vám svou oblíbeností pomalu, ale jistě šlape na paty. Zatímco Kate je považována za tu „klasickou“, Meghan se nebojí vynést i velmi současné kousky, jak předvedla i při návštěvě vánoční mše v Sandringhamu. Kate sice zazářila díky malinovému kabátku Catherine Walker, nicméně Meghan, byť celá v černém, opět předvedla svou vlastní a mnohem modernější vizi, jak by se mohla oblékat vévodkyně – třeba do kašmírového oversize kabátu od Victorie Beckham a k tomu vzít stylovou kabelku téže značky.

Člověk by se nedivil, kdyby vévodkyni Kate začalo vrtat hlavou, jestli by přece jen aspoň občas neměla jít víc s dobou. Minimálně následující outfity dokazují, že se v jejím královském šatníku možná schyluje ke změnám...

Široké kalhoty

Jestli něco není pro Kate typické, tak jsou to kalhoty a navíc široké. Přesto je Kate oblékla na návštěvu britské vojenské základny na Kypru a prý se divil i princ William. K nim svůj oblíbený khaki blazer značky Smith a překvapivě také pásek se zlatou sponou s embosovaným vzorem krokodýlí kůže, která je teď velkým hitem!