Vévodkyně Kate oblékla dokonalý vánoční outfit, který můžete snadno napodobit!

Styl vévodkyně Kate je specifický – sází spíše na klasické, nadčasové a ženské střihy, nikoli na aktuální trendy (kdepak oversize střihy nebo třeba leopardí vzor). Tentokrát však udělala výjimku a předvedla perfektní outfit, který obstojí na jakékoli vánoční akci. 

Když se řekne outfit na vánoční večírek, představí si řada z nás flitrové šaty nebo třeba elegantní kalhoty. Vévodkyně Kate tento dress code ale pojala po svém a na vánoční party pořádanou v Kensingtonském paláci vyrazila v tartanové midisukni z dílny své oblíbené návrhářky Emilie Wickstead, kterou doplnila jednoduchým černým "cropped" kardiganem. Ležérní a přitom dokonale sváteční!

Ačkoli vévodkyně nepatří mezi ty, které by svůj šatník přizpůsobovaly aktuálním trendům, tentokrát se do nich trefila. Kostkovaný vzor je v podstatě pilířem této sezony a mididélky se nosí, letos obzvlášť v kombinaci s klasickými kozačkami, která je opravdu vděčná – střih sukně zeštíhluje, podpatky vám zase opticky prodlouží siluetu (nemluvě o tom, že vám nebude zima na nohy).

Kde seženete podobnou sukni, jako měla Kate? Podívejte se do fotogalerie.