Kate nosí gumičku s mašlí! Víme, kde pořídíte podobnou

Když se nám líbí kabát, který nosí vévodkyně Kate, není tak jednoduché (ani příliš levné) sehnat stejný, nebo alespoň podobný. Ale teď si oblíbila doplněk, který si můžeme pořídit klidně i za stovku! 

Když vévodkyně Kate vyrazí do společnosti, všechna pozornost je upřena k ní. Také proto je důležité, aby byla vždy perfektně upravená, ať už se jedná o oblečení, make-up nebo účes. Co se týče vlasů, Kate je nosí nejčastěji rozpuštěné, přirozeně navlněné, ale na neformální události volí často pohodlný, avšak velmi slušivý culík. V poslední době si navíc oblíbila ozdobit ho gumičkou s černou sametovou mašlí.

Měla ji ve vlasech například při návštěvě výzkumné laboratoře UCL Developmental Neuroscience nebo také během uctění památky obětí nehody helikoptéry, která se v říjnu zřítila na parkovišti u stadionu Leicesteru.

Gumička vévodkyně Kate je z e-shopu J.Crew, kde stála necelých 16 dolarů. Aktuálně je ovšem beznadějně vyprodaná. Podobné gumičky se saténovou nebo sametovou mašlí ale seženete i u nás, například v Lindexu nebo v H&M.

To, že mašle ve vlasech nejsou jen pro malé holčičky, vědí i jiné slavné ženy. Na loňské předávání Zlatých glóbů si ozdobila účes mašlí třeba i herečka Sienna Miller. Mašličky si zamilovala i Millie Bobby Brown, která je předvedla na letošním předávání cen SAG Awards.

Tipy, kde gumičky pořídit, najdete v galerii: