Návrat k eleganci: Kde právě teď koupíte stylovou kabelku s krokodýlím motivem? | Ženy.cz
 


Návrat k eleganci: Kde právě teď koupíte stylovou kabelku s krokodýlím motivem?

6. listopadu 2018 • 06:00
• Foto: Profimedia.cz

Jak jsme avizovali už v létě, kabelka s krokodýlím motivem (pozor, neplést s kabelkou z krokodýlí kůže) je jedním z největších trendů aktuální sezony. 

Kabelka s krokodýlím motivem se dříve mohla zdát jako výstřednost určená pro hvězdy velikosti Victorie Beckham nebo Beyoncé. Ostatně, jejich birkinka od Hermès byla vyrobena přímo z kůže krokodýla, což se později ukázalo jako velice kontroverzní (bylo zjištěno, že texaská krokodýlí farma, ze které bere Hermès kůže, se ke zvířatům chová krutě, a od legendární birkinky se tak distancovala i její múza Jane Birkin).

Letošní kabelky si z krokodýla naštěstí vypůjčují pouze reliéf, který je do kůže embosován. A vůbec nepůsobí výstředně, naopak jsou perfektním základním kouskem pro podzim, který i v trendech hraje zemitými odstíny  kromě černé krokodýlí motiv sluší také odstínům hnědé, žluté, vínové, tmavě zelené nebo kobaltové. Současně jsou symbolem návratu k eleganci s nádechem vintage, která je určitou protiváhou současnému všudypřítomnému streetwearu

Modelka Elsa Hosk s kabelkou By Far Modelka Elsa Hosk s kabelkou By Far Autor: Profimedia.cz

Každý trend má své vlajkové značky, které mu prošlapou cestu skrze fotky módních influencerek. V případě krokodýlích kabelek jsou to značky jako Staud, By Far, Chylak, Nanushka nebo Little Liffner

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Little Lady in Cognac Croc beautifully styled by @nycbambi, available at @netaporter! 🍃

Příspěvek sdílený Little Liffner (@littleliffner),Zář 9, 2018 v 11:10 PDT

Zobrazit příspěvek na Instagramu

All about that moc-croc 🐊

Příspěvek sdílený Marissa Cox (@ruerodier),Říj 1, 2018 v 8:43 PDT

Kabelka s krokodýlím motivem je zkrátka hitem podzimu, kterému mohou konkurovat snad jen kotníkové boty s krokodýlím motivem. Ale o těch zase příště. 

Podívejte se do fotogalerie, které kabelky letos udávají trendy. 

Fotogalerie

13 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy