Jaké boty k šatům? Vévodkyně Kate i Meghan sází na kombinaci tón v tónu! | Ženy.cz
 


Jaké boty k šatům? Vévodkyně Kate i Meghan sází na kombinaci tón v tónu!

4. listopadu 2019 • 06:00
Vévodkně Kate a vévodkyně Meghan sdílejí cit pro barevné kombinace • Foto: Profimedia.cz

Vévodkyně Kate a Meghan mohou mít rozdílný styl, když ale dojde na volbu bot k jednobarevným šatům, překvapivě se shodují. 

Kdybychom mohli nahlédnout do botníku vévodkyně Kate a vévodkyně Meghan, našli bychom tam nejspíš parádní kolekci „manolek“, „louboutinek“, popřípadě Jimmy Choo, L.K. Bennett či Gianvito Rossi lodiček v nejrůznějších odstínech.

Vévodkyně KateVévodkyně KateAutor: Profimedia.cz

Obzvlášť Kate si potrpí na ladění outiftů do jedné barvy, takže k vínovým šatům volí klasické vínové lodičky, k modrému kabátu zase modré a podobně. Někdy to působí až otrocky, když například nedávno doplnila modrozelené šaty se zářivě zelenou stuhou v pase náušnicemi se zelenými kamínky a smaragdovým psaníčkem a lodičkami. 

Vévodkyně KateVévodkyně KateAutor: Profimedia.cz

Zajímavé je, že k podobným kombinacím se začíná uchylovat i vévodkyně Meghan, která doposud sázela na tělové, černé či oblíbené karamelové manolky, zkrátka bezpečné a nadčasové odstíny, které se hodí ke všemu.

Na zahajovací ceremoniál sumitu One Young World oblékla zářivě fialové šaty Aritzia a k nim tmavě modré jehly Manolo Blahnik. Na oko módní rebelie ve stylu Victorie Beckham, která ale ve finále působila spíš rozpačitě – šlo vévodkyni o to, aby boty a šaty ladily, anebo byly v kontrastu?

Vévodkyně MeghanVévodkyně MeghanAutor: Profimedia.cz

O pár dní později se Meghan pro změnu sladila do tónů tmavě červené.

Vévodkyně MeghanVévodkyně MeghanAutor: Profimedia.cz

Inspirovala se u Kate, anebo je tento styling u britského dvora sázkou na jistotu obecně? Ať tak či tak, ve srovnání například se španělskou královnou Letizií se obě vévodkyně výběrem bot drží možná zbytečně při zemi

Královna LetiziaKrálovna LetiziaAutor: Profimedia.cz

Další outfity vévodkyně Kate a Meghan najdete ve fotogalerii. 

Fotogalerie

13 fotografií

Autor: redakce Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy