Jaké boty k šatům? Vévodkyně Kate i Meghan sází na kombinaci tón v tónu!

Vévodkyně Kate a Meghan mohou mít rozdílný styl, když ale dojde na volbu bot k jednobarevným šatům, překvapivě se shodují. 

Kdybychom mohli nahlédnout do botníku vévodkyně Kate a vévodkyně Meghan, našli bychom tam nejspíš parádní kolekci „manolek“, „louboutinek“, popřípadě Jimmy Choo, L.K. Bennett či Gianvito Rossi lodiček v nejrůznějších odstínech.

Vévodkyně Kate

Obzvlášť Kate si potrpí na ladění outiftů do jedné barvy, takže k vínovým šatům volí klasické vínové lodičky, k modrému kabátu zase modré a podobně. Někdy to působí až otrocky, když například nedávno doplnila modrozelené šaty se zářivě zelenou stuhou v pase náušnicemi se zelenými kamínky a smaragdovým psaníčkem a lodičkami.

Vévodkyně Kate

Zajímavé je, že k podobným kombinacím se začíná uchylovat i vévodkyně Meghan, která doposud sázela na tělové, černé či oblíbené karamelové manolky, zkrátka bezpečné a nadčasové odstíny, které se hodí ke všemu.

Na zahajovací ceremoniál sumitu One Young World oblékla zářivě fialové šaty Aritzia a k nim tmavě modré jehly Manolo Blahnik. Na oko módní rebelie ve stylu Victorie Beckham, která ale ve finále působila spíš rozpačitě – šlo vévodkyni o to, aby boty a šaty ladily, anebo byly v kontrastu?

Vévodkyně Meghan

O pár dní později se Meghan pro změnu sladila do tónů tmavě červené.

Vévodkyně Meghan

Inspirovala se u Kate, anebo je tento styling u britského dvora sázkou na jistotu obecně? Ať tak či tak, ve srovnání například se španělskou královnou Letizií se obě vévodkyně výběrem bot drží možná zbytečně při zemi.

Další outfity vévodkyně Kate a Meghan najdete ve fotogalerii.