Oblíbené boty Victorie Beckham rozsvítí jakýkoli outfit. Inspirujte se!

Victoria Beckham je známa svým dokonale uhlazeným stylem, který pendluje mezi ležérním minimalismem a trendy elegancí. Svým outfitům vždy dodává nějaký překvapivý barevný akcent, nejraději v podobě lodiček na vysokém podpatku. 

Bývalá Posh Spice a v současnosti uznávaná módní návrhářka Victoria Beckhamproslula citátem, že v botách bez podpatku se nedokáže soustředit (dokonce si ho nechala natisknout i na tričko, které je k mání v jejím online obchodě). Přesto, že v posledních pár letech udělala velký krok a přesedlala i na tenisky, lodičky na jehlách stále zůstávají její nejoblíbenější obuví. A Victoria to často dává najevo i tím, že volí hodně nápadné barvy, jako třeba v případě těchto neonek od Balenciagy.

Victoria na tento stylingový trik sází už několik let a její aktuální kolekce pro podzim a zimu napovídá, že se ho hodlá držet i nadále.

Ona sama neváhá „nabourat“ černobílý outfit fuchsiovými jehlami nebo doplnit světle modrý bejlzr lodičkami v levandulovém odstínu– přesto, že by se tyto barvy mohly tlouct, výsledek vypadá perfektně.

Victoria Beckham

Kde seženete podobné lodičky, jako nosí Victoria Beckham? Mrkněte do fotogalerie, kde najdete i více jejích outfitů.