Oblíbené boty Victorie Beckham rozsvítí jakýkoli outfit. Inspirujte se!

18. srpna 2019 • 06:00
Victoria Beckham • Foto: Profimedia.cz

Victoria Beckham je známa svým dokonale uhlazeným stylem, který pendluje mezi ležérním minimalismem a trendy elegancí. Svým outfitům vždy dodává nějaký překvapivý barevný akcent, nejraději v podobě lodiček na vysokém podpatku. 

Bývalá Posh Spice a v současnosti uznávaná módní návrhářka Victoria Beckham proslula citátem, že v botách bez podpatku se nedokáže soustředit (dokonce si ho nechala natisknout i na tričko, které je k mání v jejím online obchodě). Přesto, že v posledních pár letech udělala velký krok a přesedlala i na tenisky, lodičky na jehlách stále zůstávají její nejoblíbenější obuví. A Victoria to často dává najevo i tím, že volí hodně nápadné barvy, jako třeba v případě těchto neonek od Balenciagy. 

Victoria Beckham Victoria Beckham Autor: Profimedia.cz

Victoria na tento stylingový trik sází už několik let a její aktuální kolekce pro podzim a zimu napovídá, že se ho hodlá držet i nadále.

Victoria Beckham podzim/zima 2019-2020 Victoria Beckham podzim/zima 2019-2020 Autor: Profimedia.cz

Ona sama neváhá „nabourat“ černobílý outfit fuchsiovými jehlami nebo doplnit světle modrý bejlzr lodičkami v levandulovém odstínu  přesto, že by se tyto barvy mohly tlouct, výsledek vypadá perfektně.

Victoria Beckham Victoria Beckham Autor: Profimedia.cz

Kde seženete podobné lodičky, jako nosí Victoria Beckham? Mrkněte do fotogalerie, kde najdete i více jejích outfitů. 

Fotogalerie

13 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy