Než se stala vévodkyní, byla tuctovkou. Neuvěříte, jak se Kate změnila!

21. dubna 2021 • 15:30
Vévodkyně Kate před svatbou a po • Foto: Profimedia.cz

Může se nám zdát, že byla vévodkyně Kate módní ikonou snad odjakživa, pravdou ale je, že ušla velký kus cesty. Podívejte se, jak se její styl a celkový vzhled posunul od chvíle, kdy se provdala do britské královské rodiny. Možná vám to připomene scénu z filmu Deník princezny, kde se Anne Hathaway pod rukama asistentů promění z tuctové holky v atraktivní dámu. 

Ačkoli se za prince Williama provdala až v roce 2011, pro britský bulvár byla Kate Middleton vděčným soustem už několik let předtím. Kdykoli vyšla ze svého bytu na Old Church Street, který sdílela se svou sestrou Pippou a bratrem Jamesem, měla Kate fotografy v patách. 

TIP NA VIDEO: Jak šel čas s Kate Middleton. Od slečny k nejsledovanější ženě světa.

VIDEO Profimedia/BPŽ

Aby ne, po studiích na skotské univerzitě St. Andrews, kde se s Williamem seznámila, vedla dál klasický studentský život plný večírků – často s kamarádkami vyrážela do prominentních klubů jako Boujis, Mahiki nebo Bunga Bunga. Vedle toho však nikdy nechyběla na prestižních charitativních akcích, autogramiádách knih nebo na Wimbledonu. Kate také po škole několik let pracovala, nejprve jako nákupčí doplňků pro oděvní značku Jigsaw, poté jako kreativní síla v rodinné firmě svých rodičů, která se zaměřuje na party doplňky. 

Kromě toho, že chodila s princem Williamem (rozešli se v roce 2007 a oficiálně se znovu dali dohromady v létě 2010), se snažila Kate vést normální život – chodila nakupovat do Markse & Spencera nebo do supermarketu Waitrose, na oběd vyrážela do oblíbeného Bluebird Café a fyzičku si udržovala vyjížďkami na kole. Snaha o normálnost se jí však příliš nedařila – když v den svých 25. narozenin otevřela dveře, stálo před jejím domem 30 paparazzi fotografů.

I když to muselo být náročné, "Katie Waitie", jak jí bulvár přezdíval, nakonec vytrvala. A my máme alespoň zmapován její šatník z doby, než se oficiálně stala vévodkyní z Cambridge. Zdánlivě podobné outfity dokazují, co všechno zmůže šatník na míru, skvělý účes, profesionální líčení a také naučená královská noblesa

Vévodkyně Kate před svatbou a po Vévodkyně Kate před svatbou a po Autor: Profimedia.cz

Podívejte se do fotogalerie, jak se Kate Middleton změnila v roli vévodkyně.

Fotogalerie

61 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy