Vévodkyně Kate na Wimbledonu: Pořiďte si podobné šaty jako ona!

Vévodkyně Kate v posledních týdnech jen září! A nebylo tomu jinak, když vyrazila fandit na tenisový Wimbledon. Na tribunách oslnila v bílých košilových šatech s černými knoflíčky a páskem s mašlí. My jsme pro vás našli podobné, ve kterých můžete strávit klidně celé léto!

Dosavadní stylistka Kate Natascha Archer odešla na mateřskou dovolenou a o královský šatník vévodkyně se posledních pár měsíců stará Virginia Chadwyck-Healey, která zná manželský pár už od školy. Změna stylistky vévodkyni Kate opravdu prospěla. V posledních měsících je totiž každý její outfit nadčasový, dokonale padnoucí a zároveň tak moc inspirující.

Naposledy Kate zazářila před pár dny na tenisovém turnaji Wimbledon, kam přišla fandit s bílých propínacích šatech značky Suzannah, zdobených černými knoflíčky a černým páskem s mašlí Alexander McQueen. Šaty jsou zatím na e-shopu suzannah.com dostupné, což je poměrně nezvyklé. Většinou, když se vévodkyně Kate objeví v oblečení, které se dá snadno pořídit, brzy je vyprodané. A tak máte ještě šanci. Tedy v případě, že by se vám chtělo za šaty zaplatit 1850 liber, což je v přepočtu zhruba 50 tisíc korun.

Suzannah.com, £1.850

Ale je tu ještě jiná možnost! Pokud vás tyto krásné košilové šaty zaujaly, našli jsme pro vás podobné a cenově dostupnější. Stačí si jen vybrat ty pravé!

Tipy na šaty najdete v galerii: