Vévodkyně Kate si najala novou stylistku! Jak se změní její šatník?

To, o čem se v poslední době spekulovalo, se nyní ukázalo být pravdou. Vévodkyně Kate mění styl! Proč a co můžeme čekat?

Vévodkyně Kate v posledních měsících několikrát překvapila outfity, které vybočovaly z jejího dosavadního stylu. Naposledy to byly třeba tmavé široké kalhoty, ke kterým si vzala fialovou blůzu Gucci z hedvábného saténu. To, že vévodkyně možná začala toužit po změně, nyní stvrdil fakt, že si najala novou stylistku, a to Virginii Chadwyck-Helay.

Ginnie, jak jí všichni říkají, není pro Kate neznámou postavou, dokonce s ní i s Williamem studovala Univerzitu v St. Andrews ve Skotsku. Poté se vydala na dráhu módní redaktorky a zakotvila v britské Vogue. Jako schopnou řečnici si ji také pro své eventy najímaly i různé módní značky v čele s Louis Vuitton nebo Manolo Blahnikem.

Ginnie dosud na svém Instagramu nabádá, aby se jí zájemkyně a zájemci o proměnu šatníku neváhali ozvat. To se ovšem asi změní, když teď bude osobní stylistkou pro jednu z nejsledovanějších žen na světě (podle loňského výzkumu má i v USA Kate větší vliv na nákupní rozhodování Američanů než její švagrová, vévodkyně Meghan).

A proč Kate mění stylistku? Nabízí se samozřejmě vysvětlení, že po třech dětech a osmi letech v roli vévodkyně potřebuje změnu a trochu dodat sebevědomí. Anebo že soupeří s Meghan, která do královského paláce vnesla trochu víc současných trendů. Skutečnost je ale banálnější – dosavadní stylistka vévodkyně Natasha Archer totiž odešla na mateřskou dovolenou.

Sledujte nás i na Instagramu!

Každopádně bude zajímavé sledovat, jak výrazně tato personální změna ovlivní i styl vévodkyně. Ta je známá mimo jiné tím, že své outfity ráda recykluje, takže o přehlídku kabátků Catherine Walker nebo Alexander McQueen nepřijdeme. Ginnie zase razí heslo Condense, Curate, Create, což přeneseně znamená, že šatník vytřídí, vybere z něj to nejlepší a pak s pomocí nových kousků vytvoří nové kombinace, o kterých byste neřekla, že by mohly vypadat dobře.