Meghan i Kate měly druhé svatební šaty! Víte jaké? Inspirujte se!

Jeden z nejsmutnějších momentů pro nevěsty je, když se musí svléknout ze svých svatebních šatů. Jeden z nejlepších receptů na tento splín je pořídit si ještě jedny, ve kterých může tančit až do rána!

Meghan Markle sice uhranula celý svět svou bělostnou a minimalistickou róbou Givenchy, se kterou 19. května slavnostně nakráčela do kostela sv. Jiří, nicméně ještě o chlup víc jí to slušelo v šatech od Stelly McCartney, které zvolila na svatební večeři. Když s princem Harrym opouštěli hrad Windsor a nastupovali do metalicky modrého jaguáru, vypadali spíše jako James Bond s Bond girl než jako novopečení manželé.

To vévodkyně Kate své druhé svatební šaty světu takto okázale neukazovala. Až později vyšly fotografie, na nichž byla oděná do splývavé saténové róby, kterou pro ni (stejně jako svatební šaty) opět navrhla Sarah Burton z domu Alexander McQueen.

Ať tak či tak, obě dvě vévodkyně skvěle reprezentují hlavní důvody, proč je dobré míti druhé svatební šaty. Jednak bývají méně okázalé, tudíž praktičtější a umožňují nevěstě volnější pohyb (Kate) a jednak mohou být víc moderní a sexy (Meghan).

S druhými svatebními šaty si také můžete splnit sen o bohémském stylu anebo neobvyklém střihu. Můžete obléknout tradiční krajku stejně jako vysoce moderní satén. Hitem jsou také jednoduché zavinovací šaty à la župánek.

Inspirovat se můžete módními influencerkami na Instagramu i u nás ve fotogalerii.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Yesterdays 🥂 #annabelandpetter

Příspěvek sdílený Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl),Čen 23, 2018 v 1:53 PDT

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!