Ikonické královské svatby: Které nevěstě to slušelo nejvíce?

3. srpna 2017
Charles s Dianou se brali v Katedrále sv. Pavla, William a Kate – stejně jako královna Alžběta II. – ve Westminsterském opatství. • Foto: Pinterest

Zpráva o zásnubách britského prince Harryho  a americké herečky Meghan Markle obletěla svět a už se rojí spekulace o tom, jaká bude svatba. Víme, že se má konat v květnu nejspíše v kapli svatého Jiří na hradě Windsor. Vzpomenete si, kde se brali Wiliam a Kate? Charles s Dianou, Alžběta a princ Philip a další královské páry z celého světa? Podívejte se nejkrásnější královské svatby a jak to nevěstám slušelo!

Když se řekne královská svatba, pravděpodobně si v živých barvách vybavíte vévodkyni Kate a prince Williama. Její svatební šaty od Alexandera McQueena jsou nezapomenutelné. Stejně jako pompézní šaty Williamovy matky, princezny Diany, které nevěstě navrhlo manželské duo David a Elizabeth Emanuel.

Svatbu prince Williama a vévodkyně Kate prožíval před šesti lety celý svět. Šaty pro nevěstu navrhl její oblíbený návrhář Alexander McQueen. Svatba proběhla ve Westminister Abbey.Svatbu prince Williama a vévodkyně Kate prožíval před šesti lety celý svět. Šaty pro nevěstu navrhl její oblíbený návrhář Alexander McQueen. Svatba proběhla ve Westminister Abbey.Autor: Pinterest

Jak to na svatbě slušelo švédské princezně Victorii před sedmi lety a jak v roce 1937 vévodkyni z Windsoru, jejíž svatební róba je dodnes k vidění v americkém Metropolitním muzeu umění? 

Podívejte se, jak se postupem času měnily královské svatební šaty. Která z princezen či královen oblékla nejkrásnější? 

Fotogalerie

33 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování Inspirace Cena Místo Tradice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, tipy na nejkrásnější šaty a vše, co ke svatbě patří. Inspirace ze světových přehlídek a veletrhů, poslední trendy. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

Kolik stojí svatbaNejkrásnější svatební šaty. Svatební kyticeSvatební účesySvatební dortykoláčky

Svatba v kosteleve venkovském stylunetradiční místasvatební trend 2018

Nejkrásnější dekoracepřání a oznámeníPrstýnkysvatební obřadsvatební hry.

Horoskopy