Svatba Moniky a Andreje Babišových: Jak to nevěstě slušelo?

Monika a Andrej Babišovi jsou manželé. Ne, že by u tohoto páru změnilo něco zásadního. Partneři jsou již přes dvacet let, Monika navíc i před svatbou nosila příjmení Babišová. Otázkou je, proč pocítili potřebu brát se zrovna teď a jestli to náhodou nesouvisí s tím, že za tři měsíce jsou volby do Poslanecké sněmovny. My jsme pochopitelně zvědaví, jak to páru slušelo. Jen se u prohlížení fotek nemůžeme zbavit vtíravého pocitu, že spíš než svatbu sledujeme promyšlenou předvolební kampaň. 

Pro někoho je jen manželka politika, jiní v ní mohou vidět tuzemskou módní ikonu. Co se stylu Moniky Babišové týká, najdeme u ní luxus i konfekci. Její outfity ovšem bývají vkusné a nepůsobí přeplácaně. Sama tvrdí, že není příliš náročná: "Ono to asi vypadá, že jsem hodně náročná a za drahé oblečení utratím spoustu peněz, ale tak to úplně není. Kupuju si značkové oblečení na společenské akce, to ano. Ale jinak se oblékám v běžných řetězcích, nejčastěji vyrážím do obchodního centra na Chodově, protože je nejblíž. A nejradši v soukromí chodím v džínech a triku, to je pro mě nejpohodlnější. Takže takový ten materiální nenaplněný sen opravdu nemám," svěřila se v nedávném rozhovoru pro Blesk.

Své ano si manželé řekli na farmě Čapí hnízdo u Olbramovic ve Středočeském kraji. Nevěsta měla na sobě bílé vyšívané svatební šaty s holými rameny, ve vlasech čelenku a v ruce kytici z bílých květů. Svatební šaty vybrala Monika na internetu, autorem je izraelská návrhářka. Její snubní prstýnek zdobily brilianty. O líčení se postarala vizážistka Ivana Tokárska, vlasy byly v režii dvorního kadeřníka Leoše Mareše - Martina Tyla.

Další fotografie ze svatby si prohlédněte v galerii, která je doplněna o rodinné snímky. Jako rodina vyrážejí rádi v zimě do Alp a v létě k moři, minulý rok byli například na Korsice. Ať už jsou kdekoliv, Monika je samozřejmě vždycky skvěle upravená.

Pár tvoří už pěknou řádku let. Seznámili se, když Monice bylo dvacet a Andrejovi dvakrát tolik. O záměru stvrdit dlouholetý vztah svatbou informovali Babiš s partnerkou počátkem dubna. „Známe se 25 let, spolu jsme 23 let, dala mi dvě krásné děti. Vím, že na začátku si svatbu přála a já jsem ji zklamal. Když jsem po dlouhé době přišel, tak mě odmítla. Je na mě naštvaná, že jsem šel do politiky a pokazil nám klidný rodinný život,“ řekl tehdy Babiš.

Andrej byl v té době ženatý, rozvedl se a z předchozího svazku má dvě děti. Monika se také rozešla s tehdejším partnerem. Monika si už dříve změnila své příjmení jen kvůli tomu, aby měla stejné jako její dvě děti – Vivien (17) a Frederik (13).