Kate Middleton & princezna Charlotte: Nejstylovější matka a dcera na světě?

19. července 2017 • 06:00
Oficiální návštěva Polska (červenec 2017)
Oficiální návštěva Polska (červenec 2017) • Foto: Profimedia.cz

Kdekoli se vévodkyně z Cambridge objeví, okamžitě poutá pozornost svými dokonalými outfity a účesy. Na oficiálních akcích a návštěvách, kam s sebou bere i rodinu, má však jednu velkou konkurenci: dvouletou princeznu Charlotte. Naposledy společně tento týden okouzlily Polsko. 

Kate Middleton s princem Williamem a svými dvěma dětmi zavítali v rámci oficiální návštěvy do Polska, odkud budou pokračovat do Německa. Vévodkyně z Cambridge na uvítanou zvolila dokonalý bílý kostýmek z dílny Alexandera McQueena, princeznu Charlotte oblékla do červených šatiček s potiskem drobných kytiček. K tomu bílé ponožky a červené botičky. Protože malé princezně už zase povyrostly vlásky, vypadala opravdu roztomile. 

Oficiální návštěva Polska (červenec 2017) Oficiální návštěva Polska (červenec 2017) Autor: Profimedia.cz

Velmi podobné šatičky přitom měla Charlotte i při svém posledním oficiálním vystoupení na veřejnosti  červnových oslavách královniných narozenin zvaných Trooping of the Colour, kdy se celá královská rodina ukáže na balkóně Buckinghamského paláce. Kate tehdy opět vsadila na svého oblíbeného Alexandera McQueena a sladila se se svou dcerkou do sytě růžové

Vypadá to, že se pomalu rýsuje osobitý styl malé princezny. Dílem proto, že Kate své děti ráda obléká do podobných outfitů, které jsou často i finančně dostupné (na rozdíl třeba od Victorie Beckham, jejíž dcera Harper běžně chodí v šatech Chloé za 300 liber). Média spekulují, že Kate ze svých dětí nechce dělat trendsettery, a tak raději sází na nadčasové kousky.

Navíc si je dobře vědoma síly tzv. Kate Middleton efektu, který okamžitě přenesla i na své děti  jde o to, že cokoli si jeden z těch tří oblékne, se v obchodech okamžitě vyprodá. Princezna Charlotte a prince George tak patří k nejvlivnějším dětem světa, minimálně co se týče segmentu dětské módy.

Kde nakupuje Kate Middleton?

A jaké značky má vévodkyně z Cambridge nejraději? Sama velmi často sází na Alexandera McQueena, dále si oblíbila britské značky Erdem, Temperley London, Mulberry a také tvorbu návrhářek Emilie Wickstead nebo Jenny Packham. Z těch dostupnějších byla viděna v šatech Reiss nebo Whistles (koupíte na Asos.com) a u bot nedá dopustit na Jimmy Choo.

Sympatické na Kate je, že při oficiálních návštěvách cizích zemí projevuje úctu i tím, že se obléká do šatů lokálních návrhářů. V Polsku teď například oblékla model návrhářky Gosie Baczynské. „Šaty Jsou inspirovány mýty a legendami z polské kultury a folklóru,“ říká k outfitu padesátiletá polská návrhářka. Sama u svých modelů ráda kombinuje tradici a moderní přístup. „Nejdůležitější je pro mě kvalita, což znamená perfektní materiál i práci. Chci, aby se ženy v mých modelech cítily výjimečné, elegantní a taky tak trochu rebelsky,“ dodává.

Kate Middleton vzdává hold návrhářům zemí, které navštíví Kate Middleton vzdává hold návrhářům zemí, které navštíví Autor: Profimedia.cz

Kytičkové šatičky pro princeznu Charlotte nakupuje Kate nejčastěji u Liberty London, svetříky pro změnu u španělské značky Dona Carmen a botičky u Early Days

Připomeňte si momenty po narození princezny Charlotte. Tehdy Kate zazářila v šatech Jenny Packham.
Tohle je nová britská princezna! Kate a William ukázali miminko! VIDEO Reuters, Blesk.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy