Vévodkyně Kate je opět těhotná! Nejstylovější maminka světa čeká třetí dítě

O dalším těhotenství vévodkyně Kate se šušká už nějakou chvíli, před pár minutami to ale Kensingtonský palác potvrdil oficiálně: Vévodkyně Kate a princ William čekají třetího potomka!

Kate a princ William očekávají své třetí dítě, Kensingtonský palác to potvrdil. Prohlášení uvedlo, že královna je "potěšena", že očekává dalšího pravnuka, malého bratra nebo sestru prince George a princezny Charlotte.

"Jejich královská výsost, vévoda a vévodkyně z Cambridge, s potěšením oznamují, že vévodkyně z Cambridge očekává své třetí dítě," uvádí se v prohlášení. "Královna a členové obou rodin jsou novinkami nadšeni.“

Stejně jako u předchozích dvou těhotenství, i tentokrát trpí vévodkyně ranními nevolnostmi, a tak musí částečně rušit program.

O dalším těhotenství Kate nedávno žertovala na své cestě do Polska, když dostala plyšovou hračku. „Budeme muset mít více dětí,“ otočila se tehdy s úsměvem na manžela. Není jasné, jak dlouho je vévodkyně těhotná, podle všeho by se malý princ George a princezna Charlotte mohli dočkat sourozence počátkem příštího roku.

Na cestě po východní Evropě Kate mimo jiné okouzlila i odvážnými šaty. Vévodkyně Kate patří bezpochyby k nejstylovějším matkám na světě. Podívejte se do galerie, jak jí to sluší nejen v těhotenství, ale i při dalších nejrůznějších příležitostech.