Kate Middleton vs. Meghan Markle. Která z nich má vyladěnější styl?

16. května 2017 • 10:00
Fotografie • Foto: internal

Kate Middleton a Meghan Markle, manželka prince Williama a přítelkyně prince Harryho, jsou rozdílné jako den a noc. Na první pohled jsou sice podobné typy a občas dokonce sáhnou po podobných outfitech, obě do nich ale vkládají zcela jinou osobnost. Zatímco Kate reprezentuje anglickou sofistikovanost a elegancí navazuje na odkaz Lady Di, Meghan je ztělesněním kalifornské uvolněnosti a hollywoodského sex-appealu. Která se vám líbí víc?

Kate Middleton, obyčejná holka z podnikatelské rodiny, si splnila sen většiny dívek na celém světě  provdala se za následníka britského trůnu, prince Williama. Už od momentu, kdy oznámili zásnuby, se její módní styl stal předmětem neutuchajícího zájmu veřejnosti a médií.

Kate ale vše zvládá bravurně. Stala se miláčkem nejen královské rodiny, ale i celého světa, který oslňuje nejen svou přirozenou elegancí, ale třeba i tím, že neváhá sáhnout po šatech z konfekce a když si nějaký model zamiluje, klidně ho nosí znovu a znovu.

Mimochodem, cokoli Kate (nebo některé z jejích dětí) oblékne, to je do pár hodin vyprodané. Marketéři to jednoduše nazývají Kate Middleton efekt, který už pomohl proměnit v milionový byznys nejednu menší značku...

Kate a Meghan ve vínových šatech Kate a Meghan ve vínových šatech Autor: instagram

Pozornost světa se už ale pomalu obrací na americkou herečku Meghan Markle, kterou fanoušci znají například se seriálu Kravaťáci. Od loňského roku se šušká, že chodí s princem Harrym, minulý týden se spolu konečně poprvé oficiálně objevili (a políbili) na veřejnosti a vztah stvrzuje i fakt, že je Meghan pozvaná na svatbu Pippy Middleton, sestry vévodkyně z Cambridge. 

A tak jako jsou oblíbeným tématem outfity Kate Middleton, nyní módní rubriky po celém světě začínají rozebírat, jaký styl má vlastně vyvolená prince Harryho. Nasnadě je také srovnávání obou krásek...

Malé černé v podání Kate a Meghan Malé černé v podání Kate a Meghan Autor: instagram

Na první pohled totiž od sebe Kate a Meghan jen těžko rozeznáte. Obě půvabné tmavooké brunety s výstavními vlasy a obě při každé příležitosti elegantní a chic. Zatímco však Kate představuje anglickou sofistikovanost, Meghan ztělesňuje spíše kalifornskou uvolněnost. Přesto se v některých momentech potkávají, alespoň co se stylu týče. Podívejte se do galerie na chvíle, kdy vypadaly Kate a Meghan téměř jako sestry. Která se vám líbí víc?

Fotogalerie

11 fotografií

Kate Middleton je jednou z nejvýraznějších módních ikon světa. Vždy tomu tak ale nebylo. Podívejte se na video, jak se vyvíjel její styl.
Jak šel čas s Kate Middleton: Od roztomilé holčičky až po nejsledovanější ženu světa VIDEO Profimedia/BPŽ

Autor: redakce Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy