Harper Beckham & spol. Jak slaví narozeniny děti slavných?

14. července 2017 • 06:00
Harper Beckham v obležení princezen. Poznáte mezi nimi tu pravou? • Foto: Instagram

Dětské oslavy bývají pro rodiče výzvou. Dokud jsou děti ještě batolata, lze vše ještě jakž takž držet v režii vlastního vkusu, ale později to jde stěží. Děti mají vlastní fantazijní svět, v němž platí, že víc je víc. A u potomků celebrit to platí dvojnásob. 

Minulý víkend oslavila šesté narozeniny nejmladší z rodiny Beckhamů, dcera Harper. Na jednu stranu byla její oslava podle očekávání velkolepá, protože zahrnovala i návštěvu Buckinghamského paláce a fotografování se skutečnou princeznou, v jednom detailu byla ale i sympaticky normální. Ve kterém?

Ačkoli jsou její rodiče módní ikony, Harper měla na oslavě na sobě tytéž princeznovské šaty z „umělotiny, jaké má doma snad každá malá holčička v kategorii tři až šest let. Bod pro Victorii, že to aspoň v tomto konkrétním případě neřešila – kostým Popelky totiž stejně nemá šanci překonat.

Harper Beckham před Buckinghamským palácem Harper Beckham před Buckinghamským palácem Autor: Instagram

Jinak šlo ale o oslavu v každém směru okázalou, až to fanoušky slavného páru naštvalo. Kromě opulentní snídaně s balonky, zahradní party a hromady dárků totiž nechyběla návštěva Buckinghamského paláce a odpolední čaj s princeznou Eugenií, což je akce, která zpřístupňuje sídlo britské panovnice úzkému kruhu veřejnosti a je pouze pro zvané. Jenže podle některých lidí se to nehodí slučovat s dětskou oslavou. 

Harper Beckham v obležení princezen. Poznáte mezi nimi tu pravou? Harper Beckham v obležení princezen. Poznáte mezi nimi tu pravou? Autor: Instagram

A jak slaví narozeniny potomci jiných celebrit? Podívejte se do fotogalerie:

Fotogalerie

15 fotografií

David Beckham je pyšný táta! Takhle se fanouškům pochlubil, že se jeho dcera naučila jezdit na kole. 
Malá Harper se nedávno naučila jezdit na kole a David se dmul pýchou VIDEO Instagram @davidbeckham

Autor: Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy