Vévodkyně Meghan nastolila příští velký „kabelkový“ trend

Vévodkyně Meghan a princ Harry se tento týden zúčastnili charitativní akce WellChild Awards 2019. A jak už to bývá, i tentokrát Meghan zaujala svým outfitem. 

WellChild je britská charitativní organizace, která podporuje vážně nemocné děti a jejich pečující. Princ Harry je jejím patronem už přes deset let, vévodkyně Meghan se k němu přirozeně přidala. Královský pár se tento týden zúčastnil nejen slavnostního vyhlašování oceněných, ale ještě předtím se stihl setkat s nemocnými dětmi a jejich rodiči.

Vévodkyně Meghan, která v módě dává důraz na recyklaci (i ve smyslu opakovaného nošení), tentokrát zvolila pouzdrové tmavě zelené šaty P.A.R.O.S.H., které měla na sobě v den, kdy s princem Harrym oznámili zásnuby (měla je pod bílým kabátem, který si pamatujeme z fotografií). K nim si vzala velbloudí vlněný kabát Sentaler, který měla pro změnu na sobě při vánoční mši v Sandringhamu v roce 2017.

Nejvíce pozornosti tak vzbudila malá kabelka s nezvyklým tvarem – hranatá plastová krabička, jejíž madlo tvoří šátek z hedvábného saténu s květinovým potiskem. Nepříliš praktický, ale hravý doplněk londýnské značky Montunas už zažívá svou vlnu slávy díky Instagramu a britské influencerce Lucy Williams nebo modelce Emily Ratajkowski. Teď teprve však zažije, zač je toho "Meghan effect".

A jak už to bývá, originální design nikdy nezůstává osamocen. Motiv šátku omotaného kolem madla se objevuje i u jiných značek, jak dostupnějších, tak luxusnějších než je Montunas. Je to krásný ženský prvek, který je současně vizuálně poutavý, což má v éře Instagramu váhu. Troufáme si předpovídat, že éra okouzlujících kabelek, které jsou spíše šperkem než praktickým zavazadlem, ještě nekončí. A party sezona je teprve před námi!

Líbí se vám kabelka vévodkyně Meghan? Podívejte se, kde seženete stejnou nebo podobnou.