30 nejkrásnějších květinových šatů pro romantické duše i rebelky!

Květinový potisk k létu patří stejně jako třeba šaty. Tak proč dva výrazné letní prvky nespojit dohromady? Šaty s květinami se ve vašem šatníku rozhodně neztratí, i když se nedají nosit celoročně. V létě (i na jaře) se však promění v parťáka, který vás nikdy nenechá ve štychu. Vybraly jsme pro vás nejkrásnější květinové šaty z aktuálních kolekcí, ze kterých si určitě vybere i ta nejnáročnější shopaholička! 

Potisk květin dokonale koresponduje s jarem i létem, a tak není divu, že je v tomto období nejoblíbenějším vzorem. Květinové šaty jsou tak aktuálně doslova fenoménem. Díky tomu si tak ideální šaty s květinovým potiskem najde každá z nás, protože je na mini i maxi šatech, pouzdrovkách, košilových nebo třeba zavinovacích.

Květinové šaty jsou úžasné, protože se hodí opravdu ke každé příležitosti. Můžete je nosit s teniskami, sandálky, lodičkami. Přehodit přes ně svetřík, kožený křivák i džínovou bundičku. Zkrátka jsou neuvěřitelně variabilní! Naprosto dokonale se hodí také na svatbu, kam romantické květiny skvěle pasují.

Ne nadarmo jsou vůbec nejoblíbenějšími šaty letošního léta právě ty s květinami. Tady ovšem záleží i na střihu a dalších detailech. Jsou středně dlouhé (do půli lýtek), mají lehce nadýchaný rukáv, véčkový výstřih a lichotivé projmutí v pase.

To, že jsou skvělé ve všech směrech, dokazuje fakt, že na ně nedají dopustit ani některé slavné ženy. Třeba herečka Reese Witherspoon má v šatníku celou sbírku.

Velkolepé šaty poseté květinami také velmi často zdobí červené koberce na těch nejprestižnějších společenských akcích. Květinový potisk je zkrátka top!

Vyberte si ty pravé květinové šaty v galerii: