13 nejbláznivějších modelů roku 2018: Oblékla je Rihanna, Lady Gaga i Madonna!

13. prosince 2018 • 06:00
 • Filmové preméry, předávání cen i galavečery, to jsou akce, kde se mohou slavné ženy předvést světu v nápaditých modelech. Některé "známé firmy" jako třeba Lady Gaga, Rihanna nebo Kim Kardashian mnohdy zvolí šaty, o kterých se mluví ještě hodně dlouho (a ne v dobrém). Jaké jsou nejbláznivější outfity letošního roku?

  Molly Goddard (29)

  Jak se říká, i mistr tesař se někdy utne. Módní designérka Molly Goddard oblékla na letošní předávání cen Fashion Awards zlaté šaty s nápadným řasením a balonovými rukávy, díky kterým sice byla nepřehlédnutelná, ale také jí přidávaly pěkných pár kilo navíc. Příliš dobrou reklamu tedy své tvorbě neudělala, i když se najdou i ženy, pro které extravagance převyšuje cokoliv jiného. 

  Molly Goddard Molly Goddard Autor: profimedia.cz

  Článek pokračuje na další stránce!

 • Amber Heard (32)

  Na premiéru očekáváného snímku Aquaman dorazila jeho hvězda Amber Heard v příhodném outfitu, který evokoval vodní říši a kvůli "koupací" čepici také trochu bazén v Podolí. To by určitě tvůrci haute couture róby Valentino slyšeli neradi...

  Amber Heard Amber Heard Autor: profimedia.cz
 • Cardi B (26)

  Na předávání cen American Music Awards v Los Angeles byla rapperka Cardi B naprosto nepřehlédnutelná. Jednak získala cenu v kategorii Nejoblíbenější interpret/ka hiphop/rap a také oblékla šaty, které zkrátka přehlédnout nešly, ani kdybyste chtěli. Květovanou róbu Dolce & Gabbana doplněnou o turban by rapperce záviděla kdejaká pohádková princezna. 

  Cardi B Cardi B Autor: profimedia.cz
 • Lady Gaga (32)

  Zpěvačka Lady Gaga a kontroverzní kostýmy patří neodmyslitelně k sobě. Poslední dobou to vypadalo, že se jí zalíbila image "normální holky", kterou si zahrála v hudebních trháku Zrodila se hvězda, ale čas od času nás zase dokonale vyvede z omylu. Na londýnské premiéře zmiňovaného filmu předvedla model z dílny Alexander McQueen inspirovaný 16. stoletím. 

  Lady Gaga Lady Gaga Autor: profimedia.cz
 • Kim Kardashian (38)

  Peníze má Kim Kardashian rozhodně ráda. A tak si rovnou pořídila i kabát a overknee kozačky od Jeremyho Scotta, oboje potištěné dolarovkami. Dost výstřední model!

  Kim Kardashian Kim Kardashian Autor: profimedia.cz
 • Tracee Ellis Ross (46)

  Herečka Tracee Ellis Ross zvolila na letošní předávání cen Emmy objemné růžové šaty Valentino Couture. Radou, že po čtyřicítce by měly ženy s růžovou barvou šetřit, se evidentně neřídí. 

  Tracee Ellis Ross Tracee Ellis Ross Autor: profimedia.cz
 • Rihanna (30)

  Na galavečeru Diamond Ball v New Yorku předvedla svou originalitu zpěvačka Rihanna, kterou v minimalistické jednobarevné toaletě asi nikdy neuvidíme. Tentokrát zvolila krajkový overal s obří mašlí od francouzského návrháře Alexise Mabilleho. 

  Rihanna Rihanna Autor: profimedia.cz
 • Nicki Minaj (36)

  Rapperku Nicki Minaj si jinak než v extravagantním kostýmu, nebo alespoň s extrémně hlubokým výstřihem snad ani nedokážeme představit. Na přehlídku Marca Jacobse dorazila v jeho modelu s velmi objemnými rukávy, který rozhodně patří mezi nejbláznivější za celý letošní rok. 

  Nicki Minaj Nicki Minaj Autor: profimedia.cz
 • Christina Aguilera (37)

  Na newyorském večírku magazínu Harper's Bazaar nechyběla letos ani zpěvačka Christina Aguilera, která oblékla šaty poseté bílým peřím z dílný extravagantní návrhářky Vivienne Westwood. Ikonický model islandské zpěvačky Björk (šaty s labutí) to asi nepřekoná, ale rozhodně tyto šaty vzbudily pozornost. 

  Christina Aquilera Christina Aquilera Autor: profimedia.cz
 • Madonna (60)

  Za svou kariéru už předvedla mnoho bláznivých modelů a letos na MTV Video Music Awards přidala další do sbírky. Afrikou inspirované šaty i šperky si rozhodně zaslouží patřit do edice podivných Madonniných modelů. 

  Madonna Madonna Autor: profimedia.cz
 • Amber Rose (35)

  Na stejném předávání cen měla Madonna velkou konkurenci v modelce Amber Rose, která dorazila v červeném latexovém body. To chce opravdu velkou dávku odvahy!

  Amber Rose Amber Rose Autor: profimedia.cz
 • Z Lala (26)

  Americká zpěvačka Z Lala si na střídmé modely ani běžné účesy nepotrpí. To potvrdila v tomto roce už několikrát. Na předávání hudebních cen Billboard Music Awards předvedla další ze svých extravagantních modelů.

  Z Lala Z Lala Autor: profimedia.cz
 • Rihanna (30)

  Znovu Rihanna! Tento model z letošního Met Gala, které se letos neslo v duchu náboženské tematiky, je absolutně nezapomenutelný. 

  Rihanna Rihanna Autor: profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy