MTV Video Music Awards ovládla nahota! Které ženy ukázaly příliš?

Na tentokrát růžovém koberci se to na předávání cen MTV Video Music Awards jen hemžilo netradičními a šokujícími modely, kterými na sebe chtěly slavné (i méně slavné) ženy strhnout co největší pozornost. Některé z nich to vzaly z gruntu a odhalily klidně i ňadra nebo zadeček. 

Předávání cen MTV Video Music Awards se opět vrátilo do Radio City Music Hall v New Yorku, kde první VMA vysílaly v roce 1984. Cenu za videoklip roku si odnesla kubánsko-americká zpěvačka Camila Cabello za video k megahitu Havana. S prázdnou neodešla ani Jennifer Lopez, která získala prestižní cenu za celoživotní dílo. Tu převzala krátce po neskutečně nabitém desetiminutovém vystoupením, kde zazpívala směs svých největších hitů.

#JLo rly did THAT ✨ #VMAs

Příspěvek sdílený MTV (@mtv),Srp 20, 2018 v 7:52 PDT

Právě JLo byla jednou z mála, která svou garderóbu pojala vkusně. Ve stříbrných šatech Versace s asymetricky řešeným vrškem a rafinovaným rozparkem vypadala božsky. Stejnou cestou se vydala i modelka Karlie Kloss. Její metalické šaty ovšem byly na tenká ramínka a rozparky měly hned dva.

Tím ovšem výčet povedených modelů končí. Většina žen pojala předávání cen jako možnost se zviditelnit a upoutat na sebe pozornost. Největší úlet předvedla modelka a herečka Amber Rose, která v rudém latexovém kostýmku vypadala, jako kdyby si spletla předávání hudebních cen s erotickým večírkem. Vyznamenala se také rapperka Nicki Minaj, která si oblékla vykrojené body a dlouhou průsvitnou sukni.

Queen @nickiminaj slaying my entire life, so nothing new 👑👑 #VMAs

Příspěvek sdílený MTV (@mtv),Srp 20, 2018 v 6:25 PDT

Podívejte se do galerie, co oblékly další slavné ženy: