.

. Zdroj: profimedia.cz

.
.
.
.
7
Fotogalerie

Oblíbený účes z devadesátek je zpět! Inspirujte se u celebrit

Kdo by nemiloval vysoko vyčesaný ledabylý drdol, který máte hotový za pár minut? Když k němu ještě přidáte dva spuštěné pramínky podél obličeje, máte účes, který před více než dvaceti lety nosila na ples i diskotéku každá milovnice trendů. A teď je zpět!

Další obrovský comeback 90. let je tu. Vysoko vyčesané drdoly už s předstihem nosí některé slavné ženy. Inspirujte se u Kim Kardashian, Belly Hadid nebo třeba Karlie Kloss.

Rosie Huntington-Whiteley

Britská modelka sází na ledabylý drdol, lehce natupírovaný objem a volně spuštěné pramínky poměrně často. Před pár dny zvolila tento účes k překrásným saténovým šatům s krajkou.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Kendall Jenner

Nejlépe placená modelka současnosti zazářila v červnu na akci CFDA Fashion Awards 2018 v New Yorku ve fialkových minišatech, které zdobily tisíce malých peříček. Svůj vzhled dotáhla k dokonalosti ledabylým účesem inspirovaným érou devadesátek.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Hailey Baldwin

Hodně vysoko vyčesaný drdol předvedla modelka Hailey Baldwin na filmovém festivalu v Cannes. Stačí jen vyčesat, zamotat, vytáhnout pár pramínků a hlavně neuhlazovat!

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Kate Bosworth

Další podobu stylového drdolu nám předvedla herečka Kate Bosworth, která vsadila na hladký styl, lehce rozcuchaný drdol a spuštěné pramínky těsně nad ušima.

Sarah Hyland

Herečka Sarah Hyland vypadá naprosto famózně. Ledabylý drdol ozdobila zlatou sponou, která ještě umocnila retro efekt. Výrazných sponek nebo gumiček se rozhodně nebojte!

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Karlie Kloss

Kombinace na první pohled neupraveného drdolu a nahého líčení funguje perfektně. Pokud máte ráda přirozený look, tohle je přesně pro vás.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Alicia Vikander

Švédská herečka dala jednoduchému drdolu zase trochu jiný rozměr. Vsadila totiž na pěšinku uprostřed, která dodává ledabylému účesu špetku perfekcionismu.

.
. | Zdroj: profimedia.cz