Nejhorší oscarové modely všech dob!

6. března 2018
• Foto: profimedia.cz

Ani 90. ročník předávání prestižních filmových cen Oscar se neobešel bez skandálních šatů. O pozornost rozhodně neměla nouzi americká zpěvačka St. Vincent, která na velkolepou událost dorazila v černém body převázaném mašlí. Jaké další ženy šláply tentokrát vedle? A komu se to v minulosti natolik nepovedlo, že si to celý svět pamatuje i dnes?

S úspěchem se nesetkaly šaty herečky Salmy Hayek, která jako již tradičně vsadila na Gucciho pompéznost. Zpěvačka Andra Day zase oblékla šaty připomínající zámecké závěsy. V podobném duchu se oblékla i herečka Whoopi Goldberg a její nadýchané květinové šaty se zařadily mezi nejhorší z celého večera. 

Zleva: Salma Hayek, Andra Day a Whoopi GoldbergZleva: Salma Hayek, Andra Day a Whoopi GoldbergAutor: profimedia.cz

Ovšem ani předchozí ročníky se neobešly bez šatů, nad kterými zůstával rozum stát. Vzpomeňme si třeba na rok 1986 a zpěvačku Cher, která se po červeném koberci prošla ve flitry posetém kostýmu s velkou čelenkou z peří. O tři roky později šokovala svým vlastnoručně sestaveným modelem Demi Moore. Na zkrácené legíny, které vypadaly jako ze šatníku vášnivého cyklisty, a zlatou vlečku jako z muzikálu Drákula asi nikdy nezapomeneme! I ty najdete v naší galerii!

Jeden z nezapomenutelných modelů také oblékla na Oscary v roce 2001 islandská zpěvačka Björk. Její šaty byly v podstatě kostým labutě, jejíž hlavu měla éterická zpěvačka omotanou kolem krku. 

Björk v šatech Valentino, 2001Björk v šatech Valentino, 2001Autor: profimedia.cz

Podívejte se do galerie na další nepovedené šaty v historii Oscarů:

Fotogalerie

12 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p

Horoskopy