Nemůžete shodit? Těchto 5 faktorů má vliv na vaše hubnutí

Změnit jídelníček a zařadit pohyb prostě někdy nestačí. Tělo je velmi komplikovaný organismus, v němž mnohdy souvisejí věci, které by vás ani nenapadly. Jestliže tedy děláte všechno správně, a váha se pořád nemění k lepšímu, možná by stálo za to podívat se na následující záležitosti.

Znáte celostní medicínu? Ta věří, že všechno v těle souvisí se vším. Psychika se odráží v tom, jak vám je po fyzické stránce. Fyzická kondice zase přímo ovlivňuje to, jak se cítíte. Mozek komunikuje s celým tělem a každičká buňka komunikuje s mozkem. Dokonce tu máme takzvaný druhý mozek (ve střevech) a víme, že zásadní je pozitivní přístup k tomu, co děláme, protože pak se nám daří lépe.

TIP NA VIDEO: Nemůžete se zbavit chuti na sladké? Odbornice poradí, jak na to!

Celostní přístup je vlastně jediný rozumný, správný. Nicméně je komplikovaný. Nejen v otázkách zdraví, ale třeba právě i v otázkách hubnutí. A právě z celostního pohledu vzato se může ukázat spousta věcí, které vám brání shodit x kilo z úplně jiných důvodů, než byste čekala. Snadno pak můžete mít super jídelníček, super tréninkový plán, a přesto to nemusí fungovat. Co vám tedy může házet do hubnutí ty pověstné vidle?

Článek pokračuje na další straně. >>>