.

. Zdroj: Istock.com

Jak zhubnout za měsíc nebo za týden? Projděte si naše tipy a vyberte si strategii

Máte za týden důležitý večírek, a nedopnete šaty? Odjíždíte za měsíc na vysněnou exotickou dovolenou, a v plavkách to stále není ono? Máme pro vás praktické tipy jak rychle zhubnout. Jídelníček a další doporučení, které můžete za tak krátkou dobu udělat a neublížit si přitom. Vyberte si z nich ty, které vám budou nejsympatičtější – i hubnutí by vás totiž mělo aspoň trochu bavit.

Jak zhubnout za týden

Za týden se dají sundat třeba tři kila, otázka ale je, co takové rychlé hubnutí udělá s naším zdravím. Máme pro vás tipy, jakým způsobem můžete svoji postavu změnit za pouhých 7 dní nebo dokonce okamžitě a nerozhodit si metabolismus. Také jsme pro vás připravili zdravý jídelníček na týden, v němž najdete spoustu inspirace. Více čtěte v následujícím článku:

Jak zhubnout za měsíc

Rozhodli jste se, že za měsíc shodíte 5, 10 nebo dokonce 20 kilo? Řekneme vám, proč si podobné cíle nedávat a nepouštět se do žádných rychlých diet. Podívejte se, na co se raději než na počet kilogramů zaměřit. Zkrátka jak to udělat, abyste měli hezčí tělo, cítili se lépe a vaše měsíční hubnutí mělo smysl. Podrobný návod jak zhubnout za měsíc čtěte v následujícím článku:

Základní informaci o tom, jestli máte nadváhu, vám dá naše BMI kalkulačka.

Přečtěte si také, proč lidem nejčastěji nejde zhubnout a co s tím.