Svatební šaty: 4 zásadní trendy pro tento rok!

Budete se letos vdávat? Pak je nejvyšší čas vybrat si vysněné svatební šaty. Při rozhodování vám třeba pomůžou ty nejzásadnější trendy, které ovládnou letošní svatební sezonu. 

Trend č. 1: Jako královská nevěsta

Svatební šaty vévodkyně Meghan ovlivnily tvorbu nejednoho módního designéra. Proto není divu, že snad největším trendem jsou šaty, které se jim nápadně podobají nebo mají alespoň nějaký společný prvek. Základem je, aby vám šaty dokonale kopírovaly siluetu, neměla by chybět ani krajková aplikace, popřípadě zdobení kamínky nebo korálky. Dalším výrazným prvkem svatebních šatů v královském stylu je kápě nebo extrémně dlouhý závoj. Nevěsty, které se chtějí cítit jako opravdové princezny, mohou svůj svatební look okořenit ještě diadémem (ten mimochodem nevěstě v královské rodině nesmí chybět).

Theia Spring 2019

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Pure Joy 💫💫 @theknot #moniquelhuillier #mlbride #wedding

Příspěvek sdílený Monique Lhuillier (@moniquelhuillier),Říj 30, 2018 v 10:52 PDT

Trend č. 2: Odhalená ramena

Zatímco loňskou sezonu ovládla odhalená záda, letos budou rafinovanou alternativou výstřihu odhalená ramena. Rukávy mohou být jen naznačené širším pruhem látky, který bude ledabyle položený na pažích, nebo také dlouhé těsně kopírující ruce. Další možností (trochu extravagantnější) můžou být balonové rukávy, které se opět hlásí o slovo. Tento trend z 80. let, který proslavila především princezna Diana, se letos promítl už na halenkách a letních šatech, tak proč ho nevyzkoušet!

Monique Lhuillier

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Very elegant. Love off the shoulder dresses! 💕 Double tap if this could be your dream dress ... . . Dress by @galialahav Photo by @tali__photography

Příspěvek sdílený Wedding Dresses Gallery (@weddingdressesguide),Pro 12, 2018 v 3:09 PST

Trend č. 3: Čisté linie

Milovnice minimalismu mohou jásat, jednoduché svatební šaty s čistými liniemi rozhodně nebudou působit fádně, naopak jsou jedním z největších trendů letošního roku. Hladká sukně, romantická krajka, dlouhé rukávy i širší ramínka a decentní (klidně i lodičkový) výstřih, tak přesně v takových šatech budete neodolatelná.

Anne Barge

Zobrazit příspěvek na Instagramu

"The Luxembourg" #lelarosebridal #weddingwednesday

Příspěvek sdílený Lela Rose (@lelarose),Lis 29, 2017 v 2:10 PST

Trend č. 4: Dlouhé rukávy

Dlouhé rukávy jsou praktické hned z mnoha důvodů. Jednak se skvěle hodí pro nevěsty, které nemají svatbu v létě, pak také zakryjí silnější nebo povadlejší paže a v neposlední řadě mohou dozdobit celé šaty mnohem spolehlivěji než kdejaký náhrdelník. Rukávy mohou být různé, takže nevěsty mají opravdu z čeho vybírat. Mohou být hladké, krajkové, z průsvitného šifonu, balonové nebo třeba do zvonu. Záleží na stylu šatů i celé svatby.

Theia Spring 2019

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Modern matrimony | The BROOKLYN | #naeemkhanbridal #weddinggown #bridalstyle #weddinginspiration #naeemkhannyc #beading #runway #details #naeemkhan

Příspěvek sdílený N A E E M K H A N | Bridal (@naeemkhanbride),Říj 26, 2017 v 6:20 PDT

POZOR - SOUTĚŽ! Chcete vyhrát briliantové prsteny dle vlastního výběru od Danfil Jewellery? Více čtěte zde!