Ve stylu Meghan: Stella McCartney představuje první kolekci svatebních šatů

Byla to v podstatě jen otázka času. Poté, co se Meghan Markle coby čerstvá vévodkyně ze Sussexu představila ve svých druhých svatebních šatech, začala se psát i nová kapitola módního domu Stella McCartney. Nyní ji návrhářka konečně představila světu – svou první kolekci svatebních šatů! 

Sněhově bílý odstín, čisté linie, decentní a přitom moderní střihy– to je ve zkratce nová kolekce svatebních šatů Stelly McCartney, kterou designérka pojmenovala Made With Love. Najdeme v ní sedmnáct modelů, které návrhářka promýšlela tak, aby byly slušivé pro nevěsty každé postavy a každého věku.

Nechybí samozřejmě „halter neck“ (střih ke krku, který měla na šatech Meghan), vznešená kápě, šaty se sexy výstřihem na zádech nebo moderní kalhotový kostým. A Stella pamatovala i na nevěsty, které preferují romantickou krajku nebo okázalejší zdobení!

Aby dostála názvu kolekce, všila návrhářka do každých šatů modrý štítek s osobním vzkazem (protože každá nevěsta potřebuje něco modrého). „Myslím, že v současné době už svatbu vnímáme trochu jinak, než jak tomu bylo dříve, a módní dům Stella McCartney reprezentuje spíše tento nenucený přístup,“ uvedla na svém webu.

Šaty z kolekce Made With Love jsou již nyní dostupné na e-shopech jako Net-a-Porter, Nordstrom nebo Saks Fifth Avenue. Jde samozřejmě o luxusní kousky, které si zdaleka nemůže dovolit každá nevěsta. Aleje téměř jisté, že právě tyto šaty budou mít velký vliv na to, jaké trendy ve svatebních šatech poletí následující roky.

Podívejte se do fotogalerie na ukázku z první svatební kolekce Stelly McCartney.

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!